Tomasz Sekielski schudł 90 kg! Zmniejszyli mu żołądek!

Dziennikarz od lat walczył z otyłością. W najbardziej krytycznym momencie ważył 187 kilogramów. Teraz schudł 90 kilogramów i zaczął nowe życie. Zdrowa dieta i aktywność fizyczna pomogła mu w spektakularnej przemianie.

Waga ciężka

Tomasz Sekielski przez lata dosłownie tył w oczach. Jego waga niebezpiecznie wzrastała, aż stała się zagrożeniem dla jego zdrowia i życia. Dziennikarz podejmował pewne próby walki o zdrową sylwetkę, jednak prędzej czy później dodatkowe kilogramy szybko wracały.

Zmniejszenie żołądka

Prawdziwym wybawieniem dla Sekielskiego okazała się operacja zmniejszenia żołądka. Ten stał się mniejszy aż o 80 procent. Dziennikarz szybko stracił na wadze 30 kilogramów. Wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych i ruchu, pozwoliło mu nadal gubić zbędne kilogramy. Tomasz Sekielski do tej pory schudł aż 90 kilogramów.

Recepta na sukces

Dziennikarz zdradził, że na śniadanie zjada torebkę ryżu z łyżką miodu. Na drugie śniadanie zjada 10 daktyli i pije kawę. O swojej diecie mówił:

Daktyle jedz bardzo powoli. Kawę pij bardzo powoli. Wszystkim się delektuj. Wolno! Nigdzie się nie spieszymy.

Obiad stanowi najbardziej pożywny posiłek. Sekielski zwykle zjada łososia z ulubionym warzywami. Nie dodaje do posiłku żadnych sosów. Na stałe zrezygnował z majonezu i z keczupu. Te dodatki nie są już dla niego.

Zdrowe posiłki

Dieta dziennikarza składa się z kilku posiłku. Po obiedzie może sobie jeszcze pozwolić na podwieczorek. Zjada na niego garść orzechów włoskich lub migdałów. Natomiast na kolację wybiera kanapki z żółtym serem i sałatą. Może pozwolić sobie też na jajko na twardo i zieloną herbatę.

Woda zdrowia doda

Tomasz Sekielski codziennie wypija nawet cztery litry wody. Chwali sobie taką dietę i podkreśla, że dzięki niej dobrze się czuje. Przestał unikać towarzystwa i znów cieszy się życiem.

źródło: Dzień Dobry TVN, Instagram

zdjęcia: Instagram

Komentarze