„Top Model”: Ania i Sandra rywalizują o względy Staszka!

Za nami kolejny odcinek „Top Model”. Choć finał zbliża się wielkimi krokami, to emocje nawet na chwilę nie opadają. Jakiś czas temu wspomnieliśmy o bliskiej więzi, jaka wytworzyła się między Stanisławem i Anią. Teraz rudowłosa uczestniczka ma powody do zazdrości – Stasiem zainteresowała się także Sandra. Anna przyznała, że Sandra to jedyna osoba z programu, której nie lubi. Niektórzy mieszkańcy Domu Modelek spekulowali, że najprawdopodobniej przedmiotem tej niechęci jest właśnie zazdrość. A co oprócz tego działo się w odcinku? Były nagrania do teledysku Darii Zawiałow, recykling ubrań i wielka niespodzianka dla zawodników. Mieli oni okazję opowiedzieć o swoich najbliższych. Wzruszeniom nie było końca…

Trwająca obecnie edycja „Top Model” jest naprawdę wyjątkowa. Dzieje się bardzo dużo, czasami jest miło, innym razem widzimy awantury. Między niektórymi zaczyna też iskrzyć – tak było w przypadku Ani i Staszka. Zapowiadał się naprawdę gorący związek, lecz na horyzoncie pojawiła się Sandra. Przyznała, że bardzo lubi Stanisława i podobno miała nawet chęć zaprosić go do pokoju zwycięzców. Anna bardzo mocno to przeżyła. Atmosfera między dziewczynami jest bardzo napięta. 

Tym razem uczestnicy zostali zaproszeni na plan teledysku Darii Zawiałow. Wokalistka zwróciła szczególną uwagę na Anię i Olgę, lecz to właśnie druga z nich otrzymała wyróżnienie. Ostatecznie w klipie wystąpili wszyscy.

W ramach drugiej konkurencji polecono zawodnikom, aby stworzyli stylizacje dla magazynu Glamour. Nie były to zwykłe ubrania, lecz pochodzące z ekologicznej firmy zajmującej się recyklingiem ubrań. Zwyciężyła drużyna Klaudii El Dursi. 

W kolejnej części programu gośćmi byli Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko. Przy okazji pojawili się również najbliżsi uczestników. To było dla nich wspaniałe przeżycie, coś, czego potrzebowali. 

Z programem pożegnała się Klaudia Chojnacka. 

Komentarze