Trzy siostry dotkliwie pobiły ją na imprezie! Szokujący powód ataku!

siostry

Do szokującego incydentu doszło w jednym z lokali w Southampton (Wielka Brytania). W klubie odbywały się urodziny 30-letniej Kylie Yorke. Dziewczyna świętowała ważne dla siebie wydarzenie w gronie najbliższych przyjaciół. Niestety w pubie, choć impreza była zamknięta pojawiły się trzy obce dziewczyny (siostry), które pobiły jubilatkę.

Dramat rozegrał się na oczach przerażonych gości w środku nocy, kiedy impreza na dobre się już rozkręciła. Pod pubem pojawiły się wtedy trzy siostry, które mimo zakazu wtargnęły na urodziny Kylie Yorke. Świeżo upieczona 30-latka postanowiła wyprosić nieproszonych gości, wtedy nieznane jej dziewczyny rzuciły się na nią, wyciągnęły przed budynek i dotkliwie pobiły. Mimo, że do bójki doszło prawie rok temu, Brytyjka do tej pory ma szpecące blizny na twarzy, które przypominają jej traumatyczne wspomnienia.

Siostry stanęły właśnie przed sądem, gdzie usłyszały wyrok. 26-letnia Peck, 31-letnia Kristy i 33-letnia Danielle z premedytacją pobiły jubilatkę mimo tego, że jej nie znały i zdawały sobie sprawę, że impreza w pubie jest zamknięta. Oskarżone szarpały Kylie York za włosy, a najmłodsza z nich rozbiła jej szklankę do whisky na twarzy, co spowodowało ogromną ranę, która szpeci buzię 31-latki do dziś. Trzy Brytyjki dostały stosunkowo niskie kary od 18 do 24 miesięcy i zostały skazane więzienie w zawieszeniu. Najmłodsza i najbardziej agresywna z nich jest aktualnie w ciąży i zdaniem sądu nie może pójść do więzienia.

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

Komentarze