TVP Info znów porusza temat filmu „Zielona granica”. Polityków poniosły emocje!

Ostatnie dni przyniosły emocje w programie „Woronicza 17” na antenie TVP Info, gdzie prowadzący, Miłosz Kłeczek, zastosował nietypową taktykę zadawania pytań politykom, oczekując na jednoznaczne odpowiedzi „tak” lub „nie”. Jednak taki sposób prowadzenia programu wywołał gorące dyskusje, szczególnie w trakcie konfrontacji z posłem opozycji, Pawłem Bejdą.

Kłeczek postawił pytanie Bejdzie, czy film Agnieszki Holland, „Zielona Granica”, jest „wstrętnym paszkwilem, który szkaluje obrońców polskich granic”. Poseł PSL uznał to pytanie za prowokację i odmówił odpowiedzi, porównując je do pytania o przemoc w rodzinie.

W odpowiedzi na to Kłeczek stwierdził, że Bejda jest chamem, co wywołało oburzenie polityka. Ostrzeżenie ze strony prowadzącego, by nie insynuować takich rzeczy, spotkało się z jego wzburzeniem, a sytuacja stała się coraz bardziej spięta.

Podobne pytanie dotyczące filmu Agnieszki Holland zostało również skierowane do posła KO, Roberta Kropiwnickiego, który również odmówił odpowiedzi. To spowodowało dalsze spięcia między prowadzącym a gościem.

Emocje w programie narastały, a Kłeczek nieustannie przerywał politykom, co prowadziło do wzrostu napięcia. Kropiwnicki oskarżył prowadzącego o obrażanie gości i działanie jako funkcjonariusza partyjnej propagandy.

W trakcie programu doszło również do incydentu, gdy polityk Suwerennej Polski, Jacek Ozdoba, postawił niemiecką flagę obok posła KO. Kłeczek próbował to wyjaśnić, ale atmosfera pozostała napięta.

Program „Woronicza 17” na TVP Info wywołał wiele kontrowersji i gorących dyskusji, ilustrując głębokie podziały polityczne w kraju oraz trudności w komunikacji między przedstawicielami różnych opcji politycznych.

Zobacz także: Księżna Kate odwiedziła królewską bazę lotniczą! Żołnierzom bardzo spodobała się nieobecność księcia Williama…

Komentarze