TYLE za poród zapłaci Joanna Krupa!

Wiemy ile zapłaci za poród Joanna Krupa! Cena zwala z nóg.

Joanna Krupa wraz z mężem Douglas Nunes już za chwilę zostaną rodzicami. Ciąża „Dżoany” to medialny hit. Krupa na swoim profilu w aplikacji Instagram często pokazuje swój ciążowy brzuszek. Przy okazji reklamuje produkty dla świeżo upieczonych mam.

Po zdradzeniu w magazynie Viva, że spodziewa się córeczki, Krupa poprosiła swoich fanów o propozycje imienia dla dziecka. Ostatecznie wybrała imiona Sophia Grace. Ten fakt ogłosiła w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN.

Aktualnie Krupa jest już w bardzo zaawansowanym stadium ciąży. Modelka oprócz rozmów o swoim udziale w reality show poważnie myśli o nadchodzącym porodzie. Joanna postanowiła, że poród odbędzie się w jednej z najlepszych klinik. Dżoana chce zapewnić sobie i dziecku możliwie najlepsze warunki. Wszystko odbędzie się w Los Angeles w szpitalu Cedars-Sinai. To w tym miejscu na świat przychodziły dzieci m.in Beyoncé i Victoria Beckham.

Jak dowiadujemy się z informacji magazynu „Flesz” cena odebrania porodu oraz specjalistycznej opieki poporodowej kosztuje krocie. Za pełen pakiet trzeba zapłacić 20 tysięcy dolarów. To równowartość ok. 80 tysięcy złotych. Po wyjściu z kliniki na Joannę i wnuczkę będzie czekała mama modelki – Jolanta, która da jej bezcenne wsparcie po porodzie. Mamę Joasi możemy zobaczyć w programie „Starsza Pani musi fiknąć”

Komentarze