Uczestniczka Big Brothera ZGWAŁCONA na wizji?! Jest nagranie.

facebook

Carlota Prado jest jedną z uczestniczek hiszpańskiej edycji „Big Brothera”. Na wizji dowiedziała się, że została zgwałcona. Od koszmaru minęły dwa lata, postanowiła opowiedzieć o swoim przeżyciu.

” Big Brother ” to show, które bywa bardzo kontrowersyjne. Im więcej skandali i romansów tym lepiej.  Twórcy programu (jak i spragnieni pikantnych smaczków widzowie) liczą na to, że uczestnicy będą się kłócić, tworzyć sojusze i flirtować na potęgę. 

 

W 2017 roku bohaterami Big Brothera w Hiszpanii była Carlota Prado i Jose Maria López. Oboje przypadli sobie bardzo do gustu i zaczęło między nimi iskrzeć. Wraz z upływem czasu pojawiły się pocałunki, czułości i miłe słowa. Wszystko legło w gruzach po jednej z imprez w domu Wielkiego Brata.

 

Na imprezie dziewczyna upiła się, po pewnym czasie zaczęła się źle czuć. Nie pamiętała nic z wieczoru imprezy. Położyła się do łóżka a tuż obok niej położył się Jose López. O poranku Carlotę wezwano do Pokoju Zwierzeń. Okazało się, że jej ukochany opuścił program. Nie wiedziała jednak dlaczego. Do czasu. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Woźniak-Starak UJAWNIŁA jak naprawdę TRAKTOWAŁ ją mąż! W dniu śmierci…

 

Okazało się, że nagranie z jej pokoju zarejestrowało to, że Jose ją zgwałcił. Chłopak przyznał się do wszystkiego. Potwierdził, że owszem, uprawiał z nią seks, ale „nie miał pojęcia, że Carlota śpi”.

 

Poniżej możecie zobaczyć reakcję dziewczyny na nagranie:

 

źródło: wp.pl/fot. facebook

 

Komentarze