Urodziny Ani Lewandowskiej. Robert NAPRAWDĘ tak zrobił!

Jak Anna Lewandowska świętowała swoje urodziny? Robert zaskoczył tym wszystkich…

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Żona Roberta Lewandowskiego prowadzi kilka swoich biznesów. Jest właścicielką marki „Healthy Plan by Ann”, która organizuje m.in. obozy i prowadzi własne zajęcia sportowe. Zajmuje się również produkcją zdrowych przekąsek oraz założyła sklep internetowy z produktami dla dzieci.

Anna Lewandowska skończyła przedwczoraj 31 lat! Tego dnia poprowadziła specjalny trening w Warszawie. Tego dnia mąż nie zapomniał o swojej żonie. Z okazji urodzin Robert Lewandowski przygotował jej niespodziankę…i zjawił się na sportowym iwencie, aby osobiście wręczyć jej wielki bukiet kwiatów!

Wszyscy uczestnicy sportowej imprezie  Warszawie  zaśpiewali jej „Sto lat”, a na scenie pojawił się wielki tort. Lecz to nie wszystko! Po treningu Ania wraz z przyjaciółmi świętowała swoje 31 urodziny ekskluzywnej restauracji nad Wisłą. Na przyjęciu nie mogło zabraknąć również tortu, który był kolejną niespodzianką dla Lewandowskiej.

Kto zjawił się na imprezie? Zdjęcia z imprezy udostępnili m.in. Zofia Zborowska, Paulina Krupińska, Marina Łuczenko-Szczęsna i Sebastian Karpiel-Bułecka!

Sprawdźcie z kim Ania świętowała swoje urodziny!

Komentarze