W Top Model naprawdę dali TAKIE zadanie! Uczestnicy musieli…

Model

Za nami kolejny, dziewiąty odcinek programu TOP Model 8. Trzeba przyznać, że tym razem twórcy modowego show przygotowali dla uczestników dość zaskakujące zadania przez co działo się bardzo dużo.

Uczestnicy występujący w programie musieli wykazać się ogromną kreatywnością i zademonstrować jakimi są aktorami, a także pokazać, że potrafią stworzyć własną kolekcję ubrań. To jednak nic w porównaniu z wyzwaniem jakim była dla młodych modelek i modeli sesja ze swoimi rodzinami! Odcinek rozpoczął się od planu zdjęciowego teledysku do piosenki. Okazało się, że uczestnicy programu Top Model pojadą nagrywać klip z Darią Zawiałow. Był jednak jeden warunek musieli podołać zadaniu, w którym mieli zademonstrować swój talent aktorski. Ostatecznie wszyscy przeszli test pozytywnie i w nagrodę wystąpili w klipie artystki do piosenki z jej najnowszej płyty pt. Helsinki.

 

 

 

Kolejnym wyzwaniem dla modeli i modelek był wyjazd do eko-sortowni ubrań. Zadaniem uczestników było stworzenie z dostępnych pod ręka ciuchów ciekawej kolekcji. Aby było trudniej mieli tyko pięć minut na wybranie odpowiedniej odzieży. Później na dwie godziny zamieniali się w kreatorów mody i tworzyli swoje autorskie kolekcje.  Ostatnim i najtrudniejszym wyzwaniem jakie stanęło na drodze uczestników programu była sesja zdjęciowa ze swoimi rodzinami. Zadanie wywołało wiele emocji, a niektórzy nie potrafili ukryć łez wzruszenia. Ostatecznie z programu odpadła Klaudia Chojnacka, która poradziła sobie najgorzej z tym zadaniem. Dziewczyna musi wyprowadzić się z domu modelek i modeli.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:„Top Model”: Ania i Sandra rywalizują o względy Staszka!

 

 

źródła: glamour.pl, foto instagram.com

 

 

 

Komentarze