Weszła do wanny z telefonem podpiętym do ładowarki. Została śmiertelnie (…)!

ładowarki

Większość z nas zdaje sobie sprawę, że nie wolno używać suszarki podczas kąpieli w wannie. Jest to igranie ze śmiercią. Niestety nie wszyscy są świadomi, że tyczy się to również telefonów komórkowych. 30-letnia francuska to kolejna w ostatnim czasie ofiara, która zginęła podczas kąpieli ze smartfonem podpiętym do ładowarki!

Z informacji francuskiej policji, która bada sprawę wynika, że 30-latka poszła kąpać się z telefonem komórkowym. Ze względu na niski stan baterii postanowiła podpiąć urządzenie do ładowarki. Kobieta chciała poczytać w wannie komentarze pod zdjęciem jakie dodała na jednym z popularnych portali społecznościowych. W pewnym momencie telefon, który odłożyła na brzeg wanny ześlizgnął się i wpadł do wody. Chwilę później matka czworga dzieci została śmiertelnie porażona prądem. Kobieta zginęła na miejscu.
Po tragedii do jakiej doszło mieszkańcy miasteczka Aubrives z trudem powstrzymują łzy. W akcję uświadamiającą młodych ludzi o niebezpieczeństwie postanowiła włączyć się policja. We Francji powstało kilka klipów pokazujących, jak niebezpieczne jest używanie telefonów komórkowych podczas kąpieli i do czego może ono doprowadzić. Niestety to nie pierwszy tego typu przypadek na świecie. W ubiegłym roku w podobnych okolicznościach zginęła 15-letnia mistrzyni sportów walki z Rosji, Irina Rybnikowa. 
źródła: wprost.pl, foto pixabay.com

 

 

Komentarze