Wesele zakończyło się tragedią! Panna młoda zginęła ze swoją rodziną

panna

Wesele, które dosłownie zakończyło się tragedią dla całej rodzinny. Panna młoda nie żyje.

Wszystko za sprawą chęci zrobienia sobie selfie. Rodzina tuż po zakończeniu uroczystości kościelnej udała się nad rzekę, gdzie wspólnie wypoczywali blisko tamy.

 

 

Podczas próby zrobienia selfie jedna z osób pośliznęła się i pociągnęła za sobą w ten sposób pozostałych. Dwoje ludzi udało się uratować, jednak pozostali czworo utonęli- w tym panna młoda. Policja będzie przeprowadzać sekcję zwłok.

 

ZOBACZ TEŻ:ZATRUCIA po zjedzeniu ziemniaków! Chodzi o TĘ ODMIANĘ!

 

Do tragicznego zdarzenia doszło w pobliżu tamy Pambar, w stanie Tamil Nadu w Indiach.

Obecnie to Indie notują największą liczbę zgonów przy robieniu selfie. Może być to nawet połowa wszystkich nieszczęśliwych wypadków. Do makabrycznych zdarzeń z udziałem telefonów dochodzi także najczęściej w Rosji, USA oraz Pakistanie.

 

ZOBACZ TEŻ:Jennifer Lopez przyłapana na ulicy! Była BEZ…

 

Eksperci co raz bardziej ostrzegają i nagłaśniają wypadki, które prowadzą do śmierci z udziałem smartfonów. Chęć zrobienia efektywnego zdjęcia często niesie za sobą przykre konsekwencje, za które można przepłacić nawet życiem.

W 2017 roku w Indiach ruszyła kampania pt: „Selfie może zabić”, która ma na celu uświadamiać ludzi co może się stać, gdy będą bezmyślnie robić zdjęcia w niebezpiecznych miejscach oraz warunkach.

 

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze