Wiadomo, co STAŁO się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem!

Wiadomo, co stało się z Piotrem Woźniakiem Starakiem! Są oficjalne informacje!

Piotr Woźniak Staram zaginął w niedzielny poranek na jeziorze Kisajno. Jak się okazało, pływał tam łodzią motorową w towarzystwie 27-letniej Ewy – instruktorki żeglarstwa. Dziewczyna pracowała jednak w jednej z Mazurskich restauracji. Para wypadła z łódki podczas wykonywania manewru. Nieoficjalnie na motorówce znaleziono narkotyki. W poszukiwania włączyły się prywatne firmy zaangażowane przez rodzinę Staraków. Wszyscy od 4 dni szukają zaginionego miliardera – męża prezenterki TVN Agnieszki Woźniak Starak.

Teraz na jaw wyszedł zupełnie nowy fakt! Wiadomo już dokładnie, co stało się z młodym miliarderem. Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się chyba nikt. Wcześniej cała rodzina Staraków zebrała się w Mazurskiej posiadłości by wspólnie ustalić plan działania, wypłynęli na poszukiwania Piotra. Wynajęte przez nich firmy użyły najnowszych technologii by zlokalizować Piotra Woźniaka Staraka. Teraz okazało się, że zaginiony jest…

na jednej z Mazurskich wysepek. Według jasnowidz Piotr Woźniak Starak znalazł się tam po wypadnięciu z łódki. Maja Danielewicz ponadto opisała dokładnie, co robi miliarder. Wiele osób uważa, że przepowiednie, to coś, co raczej się nie sprawdza. Jednak wielokrotnie funkcjonariusze policji korzystają z pomocy jasnowidzów. Prawdopodobnie miliarder nie chce na razie wracać do rzeczywistości i zaszył się na jednej z wysp. Jasnowidz zaznaczyła nawet dokładną lokalizację na mapie.

– Patrzyłam na jego twarz, on był cały czas smutny, zamyślony, myślami gdzieś bardzo daleko, nie był szczęśliwy i nie chodzi tutaj o jego związek. Normalny chłopak z troskami wypisanymi na twarzy, taki typ człowieka „kameleona” – napisała Maja Danielewicz.

Trudno uwierzyć, że grupy poszukiwawcze mogłyby pominąć zaginionego. Jednak być może do takiej sytuacji doszło i jasnowidz ma rację.

Komentarze