Wiadomości TVP MILCZĄ na ten temat. Chodzi o…

TVP

Główne wydanie „Wiadomości” TVP wyemitowało wczoraj materiał o nowym Marszałku Senatu, Tomaszu Grodzkim. Mimo, że 10 minut później pokazano jego orędzie, to w ogóle nie podano informacji kiedy będzie można zobaczyć jej w TV.

Orędzie nowego Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego zostało wyemitowano zaraz po głównym wydaniu „Wiadomości” TVP. Punktualnie o 20 mogliśmy obejrzeć kilkuminutowe przesłanie polityka, co dla niektórych mogło być sporym zaskoczeniem, ponieważ nie było o nim żadnej wzmianki. W materiale informacyjnym na temat marszałka Grodzkiego padły jedynie „pytania o zarzuty” jakie są mu stawiane. Chwilę przed rozpoczęciem emisji orędzia, prowadząca dziennik, Danuta Holecka przywitała gości, którzy pojawili się w studio i zaprosiła widzów do TVP info, gdzie odbyła się dalsza część rozmowy.

 

 

 

Niektórzy z widzów skrytykowali zabieg telewizji publicznej. Wielu również nie ukrywa, że ma żal, ponieważ nie powiedziano nic na temat tego, iż za chwilę wyemitowane zostanie orędzie nowo wybranego Marszałka Senatu, Tomasza Grodzkiego. Jedyne co zrobiły „Wiadomości” to powtórzyły, za niektórymi portalami zarzuty, które dotyczyły jego pracy jako lekarza i dyrektora szpitala w Szczecinie, gdzie się urodził i mieszka. Padły oskarżenia, że placówka zarządzana przez Grodzkiego miała spore problemy finansowe i została zadłużona. W materiale wyemitowanym w TVP nie znalazł się również żaden komentarz marszałka w sprawie oskarżeń.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:„Zniewolona” wraca do TVP! Nie zgadniecie jaki aktor ZAGRA w nowym sezonie!

 

 

źródła: wiadomosci.wp.pl, foto youtube.com

 

 

 

Komentarze