Wielka tajemnica Jarosława Kaczyńskiego WYSZŁA na jaw?! „Nie można tego ukryć”

Tajna broń Jarosława Kaczyńskiego? Jutro przeczytacie o tym we „Wprost”.

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie znałaby Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS mimo bycia „szeregowym posłem” jest na ustach wszystkich. Wielu go ceni, inni rzucają pod jego adresem masę niecenzuralnych słów. Jaką bronią dysponuje Kaczyński? O tym w najnowszym „Wprost”.

Tygodnik „Wprost” napisał o tajnej broni szefa Prawa i Sprawiedliwości. Broń ma zapewnić Jarosławowi Kaczyńskiemu jedność oraz ciągłości obozu PiS na prawicy. 

-Antoni Macierewicz, Krystyna Pawłowicz, Stanisław Piotrowicz to narzędzia, którymi posługuje się prezes PiS, żeby utrzymać jedność obozu władzy i prymat PiS po prawej stronie sceny politycznej” – czytamy w tekście opublikowanym przez tygodnik „Wprost”.

„Łamanie kręgosłupów koalicjantów, rozgrywka z prawicowymi radykałami, testowanie centrum. W pierwszym tygodniu nowego Sejmu mieliśmy próbkę tego, jak Jarosław Kaczyński będzie realizować swój główny cel – budowę wielkiej chadeckiej partii o szerokich skrzydłach. Takiej, która będzie wygrywała kolejne wybory i w której nie ma miejsca na nielojalność” – czytamy w zajawce tygodnika.

Niektórzy czytelnicy zarzucili tygodnikowi pójście w stronę „Gazety Wyborczej”. Jak można przeczytać w komentarzach – wielu osobom nie spodobał się -rzekomy- nowy kierunek tygodnika. Pojawiły się jednak głosy poparcia dla tekstu oraz ostra krytyka Prawa i Sprawiedliwości. Jeden z komentujących odniósł się do okładki „Wprost” i nazwał polityków PiS „kukłami. Z kolei inny napisał, że „nie można tego ukryć, że prezes musi dysponować czymś, dzięki czemu panuje nad partią”

Fot. Wprost

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. You

Komentarze