WOJEWÓDZKI PLANUJE DZIECKO! Przyznał to OFICJALNIE na…

wojewódzki

Kuba Wojewódzki przyzwyczaił nas do swoich prowokacji. Jego najnowsza deklaracja zszokowała nawet najwierniejszych fanów. Chodzi o wpis na Instagramie i jego postanowienie noworoczne. 

Kuba Wojewódzki nigdy nie ukrywał, że nie jest zainteresowany małżeństwem. Przeważnie na swoje partnerki wybierał dziewczyny, których wiek mógł odpowiadać raczej jego córkom, niż żonom. Od kilku miesięcy media plotkarskie spekulują na temat rzekomego romansu Kuby z Anną Muchą Do niedawna spotykał się z modelką Renatą Kaczoruk (33 l.). Oficjalnie para rozstała się w maju 2018 r., ale plotki o tym, że dziennikarz w dalszym ciągu spotyka się z Kaczoruk, pojawiały się w mediach regularnie. Później media zaczęły łączyć go ze stylistką Malwiną Wędzikowską czy Mają Sablewską.

Dziennikarz obecnie przebywa na urlopie na słonecznym Barbados. To nie pierwszy raz kiedy Kuba ucieka przed zimnym grudniem w Polsce w cieplejsze klimaty. Na jego instagramie pojawiło się już kilka zdjęć ze słonecznego raju. Słońce, plaża, palmy… prawdziwy raj! 

 

ZOBACZ TAKŻE: DODA wita Nowy Rok NAGIM ZDJĘCIEM Z ŁÓŻKA. Widać jej nawet…

 

Jednak największe kontrowersje wzbudził filmik, który Kuba opublikował tuż po Nowym Roku. A właściwie opis pod jego zdjęciem w którym Kuba przyznał się jakie ma postanowienia noworoczne.

 

,,Postanowienia noworoczne: Wolność, miłość, wyobraźnia… Poza tym: 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe #lamborghini 3. Kanał na #youtube – wymarzył sobie.” – czytamy pod zdjęciem dziennikarza

 

Wygląda na to, że Kuba w nowym roku za swój kluczowy cel postawił chęć zostania ojcem. Jeśli tak to nie pozostaje nam nic innego niż życzyć mu powodzenia! 

 

https://www.instagram.com/p/B62BCGrp_zr/

https://www.instagram.com/p/B6tje4MpUG-/

 

fot. instagram

Komentarze