DODA wita Nowy Rok NAGIM ZDJĘCIEM Z ŁÓŻKA. Widać jej nawet…

doda

Doda jak na prawdziwą gwiazdę przystało podzieliła się noworocznym zdjęciem z fanami na Instagramie. Jak to piosenkarka ma w zwyczaju – nie oszczędziła na nim pikanterii.

Doda w tym roku będzie świętować dwudziestą rocznicę kariery na scenie muzycznej. Od chwili, kiedy tylko się na niej pojawiła, wie, jak trafić do swoich fanów i zyskać nowych. Szokowanie, budzenie kontrowersji i drażnienie wizerunkiem to jej specjalność. Nic więc dziwnego, że pierwsze dodane w tym roku przez wokalistkę zdjęcie jest wyjątkowo zmysłowe.

 

ZOBACZ TAKŻE: W POLSCE SZALEJE GROŹNY WIRUS! Tej odmiany jeszcze u nas nie było!

 

Od 3 dni z zaskoczeniem patrzymy na zdjęcia celebrytów, którzy na zdjęciach żegnali stary, a witali nowy rok. Podsumowań roku, postanowień na nowy rok, zażaleń i słów wdzięczności było mnóstwo. Piosenkarka Sylwestra spędziła razem z mężem Emilem Stępniem (42 l.), na swoim profilu na Instagramie podzieliła się wspólnym zdjęciem pisząc: “Los idzie na nas, to my idziemy na los. Happy New Year!”. Zaraz po hucznej zabawie gwiazda opublikowała kolejne zdjęcie, które wywołało sporo silnych emocji wśród fanów. Doda nie zamierzała postanawiać nic na nowy rok, ani nie skomentowała minionego roku. Półnagie zdjęcie w zadziornym stylu podpisała: „2020 padłeś? poleż”. Spójrzcie sami:

 

View this post on Instagram

2020 padłeś?poleż

A post shared by LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen) on

 

Trzeba przyznać, że gwiazda wie jak rozgrzać swoich fanów. W komentarzach fani nie kryli zachwytu i komentowali:

 

„Zadziorna poza. Super fotka 😉”

,,cos pieknego 👌😋🔥”

,,Jeśli ma pani życie mężczyzn na uwadze proszę ostrożnie z takimi zdjęciami”

,,Czekamy na informacje o płycie, to będzie twój rok!🔥🔥❤️” – czytamy pod zdjęciem

 

 

fot. instagram

Komentarze