Woźniak-Starak pokazała niepublikowany FILM! Chodzi o jej zmarłego męża

Kilka miesięcy temu prezenterka telewizyjna przeżyła ogromną tragedię. Od tamtej pory coraz to nowsze medialne doniesienia pokazują, że stara się wrócić do normalności. Niedawno udostępniła w swoich mediach społecznościowych fragment filmu, którego producentem był jej zmarły mąż, Piotr Woźniak-Starak. 

Mężczyzna zginął w wypadku, który miał miejsce na jednym z mazurskich jezior. Nagła śmierć współzałożyciela Watchout Studio niewątpliwie była ogromnym ciosem dla jego bliskich. Jego żona stara się jednak żyć normalnie. Agnieszka Woźniak-Starak w swoich mediach społecznościowych opowiedziała o ostatnim dziele swojego zmarłego męża. O jaką produkcję chodzi?

Ostatnim filmem, przy którego produkcji uczestniczył Piotr Woźniak-Starak jest “Ukryta gra”. Jego premierę zaplanowano na 8 listopada. Jest to obraz, w którym zobaczyć będziemy mogli międzynarodową obsadę, m.in: amerykańskiego aktora Billa Pullmana, ale też gwiazdy krajowego kina – m.in. Roberta Więckiewicza.

Prezenterka zdradziła, że dzień po premierze w telewizji TVN ukaże się making of produkcji, którego jest współautorką. 

Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy, ale tak naprawdę chciałam Wam powiedzieć – idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina, które od początku do końca powstało w Polsce – napisała na swoim Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak.

Komentarze