WYCIEKŁ mail. TO PiS chce zrobić Trzaskowskiemu! „Treść jest przerażająca”.

Wybory 2020. PiS szuka haków na Rafała Trzaskowskiego? Wyciekł mail.

 

Mail miał zostać wysłany przez radnego Prawa i Sprawiedliwości z Białołęki – Wiktora Klimiuka. Na temat sprawy poinformował  Krzysztof Skolimowski, wiceburmistrz Mokotowa.

Haki na Trzaskowskiego?

 

-W związku z tym, że głównym kontrkandydatem Pana Prezydenta Andrzeja Dudy będzie Rafał Trzaskowski, zwracam się w imieniu Prezesa Kamińskiego, o przesłanie na niniejszego maila do czwartku do godziny 12 na kartce A4 pomysłów (wraz z krótkim opisem), które moglibyśmy poruszyć, aby wykazać złe zarządzanie miastem przez Trzaskowskiego. Pomoże to ustalić skuteczną strategię na czas kampanii w Warszawie” – czytamy w wiadomości.


Do kogo wiadomość miała dotrzeć? Tego nie wiadomo. Analizując zrzut ekranu trudno jest to ocenić. Według informacji Radia Kolor mail został wysłany lokalnym działaczom Prawa i Sprawiedliwości. Rzekomo przez przypadek otrzymał go polityk opozycji.

 

Radny PiS po wycieku jego wiadomości zdecydował się przesłać portalowi Gazeta.pl oświadczenie w tej sprawie :

-W związku z atakiem oraz hejtem który wylewa się w internecie po mailu rozesłanym do stołecznych radnych, chciałbym poinformować, że monitorowanie licznych niespełnionych obietnic Rafała Trzaskowskiego jest naszym obowiązkiem jako Radnych Miasta oraz Dzielnic. Zebranie ich oraz przedstawienie opinii publicznej rażącej niekompetencji Rafała Trzaskowskiego w zarządzaniu Warszawą nie jest działaniem nadzwyczajnym. Uważamy jako samorządowcy, że jest to działanie wręcz konieczne w momencie, w którym nie mając praktycznie żadnych osiągnięć w Warszawie pan Trzaskowski aspiruje do pełnienia najwyższego urzędu w Państwie. Paradoksalnie chciałbym podziękować radnym PO za rozpropagowanie naszych działań wśród Mieszkańców, którzy zgłaszają nam dużo spostrzeżeń oraz informacji o nieudolności prezydenta miasta – czytamy w oświadczeniu radnego.

PiS boi się Trzaskowskiego?

 

Jak wynika z informacji przekazanych Wyborczej24.pl środowisko polityczne PiS obawia się kandydatury Rafała Trzaskowskiego. Według naszego źródła partia realnie obawia się, że Andrzej Duda może przegrać najbliższe wybory. Wszystko to właśnie za sprawą zmiany kandydata. 

 

-Treść maila od radnego jest przerażająca. To obnaża obawy wewnątrz partii. Wszyscy boimy się, że Duda przegra w drugiej turze z Trzaskowskim. Jest świeży, potrafi prowadzić kampanię, rozmawiać merytorycznie a przede wszystkim widzimy nastroje społeczne. Wobec tego oczywistym jest wykorzystanie w kampanii porażek Trzaskowskiego. Jednak wysyłanie w tej sprawie maila moim zdaniem było mało roztropne. – mówi nasze źródło z PiS.

Komentarze