WYCIEKŁA największa tajemnica rodziny Tuska! Tego nie spodziewał się NIKT!

„Wyciekła największa tajemnica Tuska” – mówi jeden z polityków. Już wszystko stało się jasne.

Donald Tusk – niegdyś premier RP, dziś szef Rady Europejskiej i jedna z najważniejszych osób w UE. Ostatnio o Tusku zrobiło się głośno za sprawą jego wizyty u papieża Franciszka. Prezydent Europy pojawił się w Watykanie wraz z rodziną na audiencji. W mediach społecznościowych pojawiła się obszerna relacja z wydarzenia. Teraz jednak na jaw wyszła długo skrywana prawda!

Kariera polityczna Donalda Tuska zaczęła się jeszcze w ubiegłym wieku. Wiele osób snuło różne teorie na temat Donalda Tuska i jego politycznej działaności. Kariera Tuska wystrzeliła na początku XXI wieku. Wtedy to w 2001 roku powstała Platforma Obywatelska. Tusk błyskawicznie zaczął rządzić partią, zostając w 2007 roku premierem RP. Teraz okazało się, że już wiadomo…

Jakie imię nosi wnuczka Donalda Tuska. Córka szefa Rady Europejskiej oficjalnie zaprezentowała swoją córeczkę. Wiemy jak ma na imię! W styczniu Kasia Tusk została mamą. Mimo bycia znaną blogerką długo ukrywała swoje dziecko. Przede wszystkim jego twarz. Teraz podczas audiencji u papieża Franciszka dumna mama zaprezentowała twarz swojego dziecka.

Mimo to nadal nikt nie widział jakie imię nosi wnuczka byłego premiera. Według informatorów była to bardzo pilnie strzeżona tajemnica Kasi Tusk. Tajemnicę ujawniono! Reporterzy agencji fotograficznej informują, że córka Kasi Tusk ma na imię Liliana.

Komentarze