WYCIEKŁO zdjęcie Kaczyńskiego z kobietą! Będzie skandal?

kaczyński

W sieci pojawiło się zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego trzymającego papierosa w ręce. Obok prezesa PiS stoi trzech mężczyzn i tajemnicza kobieta w czerwonym płaszczu. I choć wielu uważa, że fotografia z lat 70 ubiegłego wieku to zwykły fotomontaż, to stare zdjęcie wywołało medialną burzę!

Zdjęcie zostało udostępnione na Facebooku w ubiegłym tygodniu przez rysownika Marka Skwarskiego. Fotografia pokazuje obecnego prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, który stoi z trzema innymi mężczyznami i tajemniczą kobietą. Fotografia została opatrzona podpisem. „Białystok, końcówka lat 70. Przyszły naczelnik Polski, ze extramocnym w palcach, wybiera się na pochód pierwszomajowy”. Teraz okazuje się, że zdjęcie, które wywołało medialną burzę może być zwykłym fotomontażem, a jego autentyczność zakwestionował sam prezes Jarosław Kaczyński.

 

 

 

O tym, że może być to manipulacja poinformował również wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Tajemnicze postacie na zdjęciu obok, których stoi Kaczyński to według prawnik i absolwentki białostockiej fili  Barbary Kudryckiej doktorzy wydziału UW z Białegostoku, dr Stefan Iwanowski oraz nieżyjący dr Jerzy Mieszkowski i dr Włodzimierz Zakrzewski. Była minister z ramienia PO nie rozpoznaje jedynie kobiety ze zdjęcia. Wątpliwości co do autentyczności fotografii nie ma również dr Iwanowski, który nie wie tylko, czy zrobiono je przed pochodem 1 maja czy juwenaliami.

 

 

fot.facebook.com

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Kaczyński zostanie PREMIEREM?! „Dobre rozwiązanie”.

 

źródła: wiadomosci.wp.pl, foto twitter.com, facebook.com

 

 

Komentarze