WYPADEK w Top Model! Są oficjalne informacje nt. uczestniczki.

Upadek, uraz nogi i krew. Czy uczestniczka „Top Model” zostanie w programie?

„Top Model” powrócił na antenę TVN. Jest to program skierowany do młodych osób pragnących zrobienie kariery w modelingu. Polska wersja znanego reality show pojawiła się w 2010 roku i tak od niespełna dekady eksperci poszukują nowych twarzy, które będą mogły rozpocząć przygodę w tym trudnym i wymagającym zawodzie.

W skład jury wchodzą: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Ci, którym uda się przejść casting wprowadzają się do Domu Modelek, gdzie zaczynają walkę o wygraną. Miliony widzów śledzą przed telewizorami ich walkę z własnymi słabościami i lękami.

Aby zakwalifikować się do programu nie trzeba mieć doświadczenia w zawodzie. Czasami nietypowa uroda, odpowiednie proporcje ciała lub błysk w oku mogą zdziałać więcej niż bogate portfolia. Tak było w przypadku jednej z uczestniczek. Niestety, gdy już dostała się do programu, uległa wypadkowi…

Olga Kleczkowska ma 17 lat. Nigdy wcześniej nie miała styczności z modelingiem. Ma za to bardzo ciekawy typ urody, który urzekł jurorów. I gdy Olga już dostała zaproszenie do programu, to chciała się z niego wycofać. Przyznała, że nie wie, czy sobie poradzi, czy jej to nie przerośnie. Wtedy stało się coś, czego nikt się nie spodziewał – jurorzy zaczęli ją prosić, żeby jednak spróbowała swoich sił. Udało się, 17-latka została w „Top Model”.

Przyszedł czas na sprawdzenie swoich umiejętności. Debiutantka miała okazję przećwiczyć chodzenie po wybiegu. Jedno z jej pierwszych zadań skończyło się nieszczęściem. Olga idąc po wybiegu upadła wykręcając sobie nogę. O ile sam upadek wyglądał groźnie, o tyle gorszy był w skutkach. Pojawiła się krew. Dziewczyna później przyznała, że w tamtym momencie spanikowała. Boi się widoku krwi i przez to trudno jej zachować spokój. Natychmiast zajął się nią obecny na planie ratownik medyczny. W tym samym czasie wszyscy trwali w napięciu – nie było wiadomo, czy Olga zostanie w Domu Modelek.

Okazało się, że uraz nie był poważny. Jednak nawet brak powikłań po upadku nie przesądził o powrocie Olgi Kleczkowskiej do udziału w programie. Było możliwe, że dziewczyna znów poczuje się niepewnie i zrazi się tym jednym wypadkiem. Prawda była zupełnie inna. Olga wytłumaczyła, że przewróciła się, bo nie umie jeszcze chodzić w szpilkach. Ale postanowiła, że mimo wszystko się nauczy.

Trzeba przyznać, że młoda uczestniczka zaimponowała wszystkim swoją odwagą i silnym charakterem, który zaraz po urodzie jest najważniejszą cechą top modelki. Co nas nie zabije, to nas wzmocni.

Komentarze