Wyprzedaż wojskowego sprzętu!

Wyprzedaż mienia wojskowego to prawdziwa gratka dla miłośników militariów. Jednak nie tylko oni będą mogli nabyć na wyprzedaży mienia wojskowego cenne przedmioty. Przetarg AMW na maj 2019 obejmuje również tablety, sprzęt ogrodniczy, komputery, a także wojskowe ubrania i auta.

Okazyjne ceny

Agencja Mienia Wojskowego jest nadzorowana przez Ministra Obrony Narodowej. Co miesiąc organizuje ona swojego rodzaju wyprzedaż, w trakcie której można nabyć sprzęt w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto również dodać, że jest to asortyment bardzo wysokiej jakości. Wiele osób potwierdza, że również drobniejsze przedmioty, takie jak naczynia, sztućce, czy ubrania kupione w takim miejscu, przetrwają znacznie dłużej niż te zakupione w sklepach, często po nieco wyższej cenie.

Co ważne, wobec kupujących stosuje się takie same zasady jak wobec każdego klienta sklepu – wszystkie przepisy regulowane są kodeksem cywilnym, a konkretnie jego częścią dotyczącą sprzedaży konsumenckiej. Nabywając sprzęt, nie musisz się martwić o kwestie gwarancji.
Jeśli chodzi o szczegóły przetargu, terminy i miejsca, gdzie będzie się on odbywał -wszystkie informacje na ten temat znajdują się na stronie internetowej Agencji Mienia Wojskowego.

Tam również znajduje się szczegółowy wykaz przedmiotów, które podlegają przetargowi. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej danego towaru.

 

/Katarzyna Goch 

Komentarze