WYRODNA matka zrobiła z siebie IDIOTKĘ NA TikToku! Zaalarmowali opiekę

Na TikToku pojawiło się nagranie przygotowane przez matkę. W rolach głównych kobieta i jej dziecko. Osoby, które zobaczyły filmik, są w szoku. Uważają, że powinna się nią zainteresować opieka społeczna.

Film jest kontrowersyjny. Widać na nim dwie kobiety, które tańczą w ogrodzie. Robią to do piosenki pod tytułem “Pour the milk” autorstwa Robbiego Doherty & Keeesa. Kiedy w utworze pada tytułowy wers “pour the milk”, czyli po polsku “wylej mleko”, nagle jedna z matek wylewa kubek mleka na głowę dziecka. Niemowlę jest przestraszone.

Dziecko, które ma na sobie pieluchę, zostaje zmoczone mlekiem. W oczach miało łzy przerażenia i dezorientacji. Po tym, co zrobiła mu matka, odwróciło się i zaczęło iść w drugą stronę.

Osoby, które zobaczyły wideo, są zszokowane, wręcz wstrząśnięte. Wściekli internauci domagają się, by sprawą matki zajęła się opieka społeczna. Kobiety zostały zgłoszone z powodu nieodpowiedniej treści nagrania, które umieściły na TikToku.

“To obrzydliwe – biedne dziecko. Powinnaś zostać zgłoszona do służb społecznych” – napisał jeden z użytkowników tego serwisu.

“To smutne, że tak traktujesz swoje dziecko. Czy polubienia były tego warte?” – dodał inny.

Większość widzów była oburzona zachowaniem matki i jej stosunkiem do dziecka. Jednak znalazły się głosy, że to nie wrząca woda, a tylko mleko, więc inni robią z igły widły. Tak internauci bronili tego, co zrobiła kobieta.

"So sad you had to treat your baby this way. Were the likes worth it?”

Gepostet von The Sun am Mittwoch, 3. Juni 2020

 

Po kilku dniach wideo zostało usunięte z serwisu TikTok.

Co sądzicie o takich praktykach? Zabawne czy można je uznać za znęcanie się nad pociechami? Miało być zabawnie, a wyszło strasznie.

Zobacz też: Magda z Piękni i Młodzi z BIUSTEM NA WIERZCHU. Tak poszła na komunię dziecka

Źródło: edziecko.pl
Źródło zdjęć: edziecko.pl, pixabay

Komentarze