Magda z Piękni i Młodzi Z BIUSTEM NA WIERZCHU! Tak poszła na I komunię córki

Magda Narożna

Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi lubi i potrafi szokować. Jak wiemy, ze swojego zespołu wyrzuciła męża. Teraz zaskakuje w inny sposób.

 

Magda Narożna zszokowała strojem, w jakim wystąpiła na komunii swojej córki. Była to odważna stylizacja. Internauci, którzy ją widzieli, byli zszokowani. Dlaczego?

 

Wokalistka disco polo paradowała w tym dniu w kreacji z dekoltem dość głębokim, który ukazywał biustonosz. Stanik Magdy był niemal na wierzchu.

 

Magda Narożna wrzuciła na swój profil w serwisie społecznościowym Instagram zdjęcie z córką w stroju komunijnym. To na nim zaprezentowała swoją kreację – beżowy garnitur, biały top i fikuśny biustonosz, który spod niego wystawał.

 

“Dziś do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiła moja Królewna. Mama pęka z dumy”- napisała wokalistka pod zdjęciem z pociechą.

 

Pod zdjęciem morze komentarzy. Internauci są podzieleni, jedni uważają, że wokalistka ubrała się z klasą, inni wręcz przeciwnie – zarzucają jej, że jej ubiór nie jest adekwatny do okoliczności. Wręcz niestosowny.

Magda Narożna

Oto przykładowe negatywne komentarze:

 

“Ten dekolt to nie taka okazję! Zainwestuj w stylistę!”

“Strój sam w sobie nie jest zły, ale jeśli chodzi o stanik to totalne dno ubrać coś takiego na komunię… U nas ksiądz by z kościoła wyprosił”

“Strój tragiczny i te wystające ramiączka od stanika…”

 

A Wy co sądzicie o stylizacji Magdy na komunię córki?

 

Zobacz też: Jej MĄŻ JEST W 8. MIESIĄCU CIĄŻY! Poczęli dziecko naturalnie

 

Źródło: jastrzabpost.pl, Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

 

Komentarze