Wyszła z domu i nie dotarła do szkoły! Pomóż odnaleźć 13-latkę z Częstochowy!

Wyszła z domu i nie dotarła do szkoły! Pomóż odnaleźć 13-latkę z Częstochowy! Zaginiona to nastoletnia Justyna Wiedeńska.

Justyna Wiedeńska ma 165 cm wzrostu i ma szczupłą budowę ciała, ciemne blond włosy oraz brązowe oczy. W dniu zaginięcia miała na sobie ciemne dresowe spodnie, białą bluzkę, niebieską kurtkę z zielonym zamkiem, czarne buty z różowymi sznurówkami. Miała przy sobie czarną torbę na ramię.

„Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon (34) 369 12 55/1266 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112” – taki komunikat wystosowali funkcjonariusze śląskiej policji. 

Zobacz też: Powstanie film o ks. Janie Kaczkowskim! Zobacz, kto wcieli się w główną postać!

Dziewczynka wyszła z domu we wtorek rano. Miała dotrzeć do szkoły. Obecnie nie wiadomo co się z nią dzieje, nie nawiązała dotychczas żadnego kontaktu z bliskimi. 

Każdy kto posiada informacje na temat miejsca, w którym obecnie przebywa Justyna proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie – telefon (34) 369 12 55/1266 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Poniżej prezentujemy zdjęcie trzynastoletniej zaginionej Justyny Wiedeńskiej z Częstochowy. 

 

Źródło: Śląska Policja
Zdjęcie: Facebook

Komentarze