Powstanie film o ks. Janie Kaczkowskim! Zobacz, kto wcieli się w główną postać!

Miliony Polaków pokochały księdza Jana Kaczkowskiego! Za jego autentyczność, szczerość, dobre serce i swego rodzaju niepokorność. „To był gigant. Tacy ludzie się zdarzają raz na ileś tam lat”- wspomina w swoich słowach księdza Kaczkowskiego współautor książki „Życie na pełnej petardzie” Piotr Żyłka.

Duchowny Jan Kaczkowski urodził się 19 lipca 1977 w Gdyni. Dorastał w Sopocie, gdzie kształcił się w Środowiskowym Liceum Ogólnokształcącym. Ukończył studia filozoficzno-teologiczne w Gdańskim Seminarium Duchownym. Był jednym z założycieli Puckiego Hospicjum Domowego. Polakom dał się poznać jako wyjątkowy ksiądz o dobrym sercu. Choć przekornie mówił, że… 

Ja nie jestem nikim wyjątkowym i proszę mnie za takiego nie mieć. Jestem najzwyklejszym, błądzącym księdzem i chrześcijaninem, waszym bratem Janem, który często się w życiu gubił. Jeśli Pan Bóg przyjmie mnie do siebie, obiecuję, że na tyle, na ile mi pozwoli, bo to też nie jest takie oczywiste, będę próbował być blisko was. Przepraszam wszystkich tych, których skrzywdziłem, których niesprawiedliwie oceniłem. Proszę o wybaczenie wszystkich, którzy się poczuli przeze mnie dotknięci w tych momentach, kiedy nie stanąłem na wysokości zadania. I chciałem powiedzieć, że nie mam żalu do nikogo. Tak mi, Panie Boże, dopomóż – mówił o sobie ksiądz Jan Kaczkowski (Życie na Pełnej Petardzie). 

Zobacz: Uważaj na te LATAJĄCE KLESZCZE! Atakują w…

Zmarł 28 marca 26 w Sopocie. Zmarł z powodu choroby nowotworowej. 

Jakiś czas temu potwierdzono informację, że trwają prace nad filmem dotyczącym życia ks. Jana Kaczkowskiego. W głównej roli zobaczymy wspaniałego i uzdolnionego polskiego aktora Dawida Ogrodnika. 

Panie i Panowie, dziś wytwórnia East Studio oficjalnie potwierdziła, że powstaje fabularny film o księdzu Janie Kaczkowskim. W rolę Jana ma się wcielić @dawidogrodnikofficial , czyli aktor, który po mistrzowsku zagrał kilka lat temu rolę w jednym z moich ukochanych filmów „Chce się żyć” – napisał na swoim Instagramie Piotr Żyłka. 

Zdjęcie: Youtube

Źródło: Życie na pełnej petardzie, Instagram Piotra Żyłki

 

Komentarze