Wyszło na jaw ILE lat naprawdę ma Doda!

Doda

Doda uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych piosenkarek na Polskim rynku muzycznym. Gwiazda od lat kojarzy nam się z odważnymi stylizacjami, które podkreślają jej szczupłą figurę. Dorota Rabczewska przyzwyczaiła też fanów do swojego scenicznego image’u jakim są krótkie spódniczki i sukienki, bluzki z dekoltem i wysokie szpilki. Nie dziwi więc, że wiele kobiet zazdrości jej wyglądu.

Dorota Rabczewska nie może również narzekać na zainteresowanie ze strony fanów płci męskiej, którzy chętnie komentują jej zdjęcia na Instagramie. Doda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często wrzuca swoje fotki. Ostatnio jeden z fanów postanowił jednak dogryźć piosenkarce wytykając pod jednym z najnowszych zdjęć jej wiek. Jak wiemy, gwiazda urodziła się 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. Doda pokazała się na nim w opiętej sukience, podkreślającej jej idealną figurę. Gwiazda przyznała skromnie, że wygląda tak dlatego, iż schudła.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy fanów, którzy rozpływają się z zachwytu nad wyglądem Dody nazywając ją „petardą”. Jeden z nich zdecydował się na dość uszczypliwy komplement i napisał „Całkiem ładnie Pani Dodo. Kto by pomyślał, że w tym wieku można jeszcze tak dobrze wyglądać ;).”  Piosenkarka odpowiedziała w swoim stylu „Jennifer Lopez pomyślała! ” i szybko ucięła dyskusję.

 

 

https://www.instagram.com/p/B3l-nA6A-Hp/

 

 

źródła: party.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

Komentarze