Wyszło na JAW oszustwo księżnej Meghan – chodzi o dziecko i męża!

oszustwo

Czy księżna Meghan Markle dopuściła się oszustwa? Na to niestety wygląda… Co teraz będzie z jej małżeństwem?

Świąteczna kartka

Z okazji świąt, księżna Meghan, książę Harry i mały Archie zaprezentowali się na wspólnej kartce. Niestety, szybko wyszło na jaw, że doszło do oszustwa. Czy księżna Sussex zleciła grafikowi wyretuszowanie fotografii? Co na to specjalista od zdjęć? Niestety, wygląda na to, że…

Oszustwo widać gołym okiem

Świąteczna kartka książęcej pary jest czarno-biała. Na pierwszym planie widać małego Archiego, a w oddali Meghan i Harry’ego pozujących na tle choinki. Mimo iż uroczy synek książęcej pary skupia największą uwagę na zdjęciu, przy bliższym przyjrzeniu się fotografii widać, że coś dziwnego stało się z twarzą księżnej.

Twarz Meghan jest wyraźniejsza niż twarz księcia Harry’ego, mimo iż znajdują się oni w tej samej odległości za Archiem. Wszystko wskazuje na to, że twarz Meghan w rzeczywistości została doklejona z innego zdjęcia, które najwidoczniej o wiele bardziej podobało się księżnej.

oszustwo
Instagram

Co na to internauci?

Zdaniem internautów, nie ma najmniejszych wątpliwości, że ktoś majstrował przy zdjęciu księżnej i jej rodziny.

„Wszystko jest rozmazane, a jej twarz jest wyraźna. Archie też jest wyretuszowany”, „Zobaczcie, twarz Meghan jest sfotoszopowana”, „To prawdopodobnie najgorzej przerobione zdjęcie w Photoshopie, jakie kiedykolwiek widziałem. I znowu czarno-białe” – pisali użytkownicy Twittera.

oszustwo
Instagram

Zdaniem eksperta…

Dziennikarze brytyjskiego dziennika „Daily Mail” skontaktowali się z Maksem Cisotti, który od lat zajmuje się fotografowaniem gwiazd. Jego zdaniem, widać, że coś tu jest nie tak… Cisotti uważa, że doszło do kiepskiego retuszu zdjęcia.

„Coś na tym zdjęciu jest nie tak. To wszystko dotyczy płaszczyzny ogniskowej. Harry i Meghan są równolegli, więc jeśli jedno jest w centrum uwagi, drugie także będzie. Są obok siebie – to nie tak, że księżna jest bardziej z przodu. Na twarzy dziecka znajdują się dwa światła – w jego lewej źrenicy znajdują się dwa białe odbicia. Następnie patrzymy na cień Meghan. Po jej lewej stronie naprawdę nie widać linii włosów (…) Widzisz tylko jej twarz. Tak więc potencjalnie wydarzyła się jedna z dwóch rzeczy. Sugerowałbym, że jej twarz została doklejona w Photoshopie z innego zdjęcia, w przeciwnym razie byłaby po prostu nieostra. Meghan i Harry są tak daleko w tyle, a wszystko inne jest nieostre (…)” – powiedział.

Zobaczcie sami i oceńcie, czy rzeczywiście doszło do retuszu!

oszustwo
Instagram

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze