Wyszło na jaw czym zajmowała się w przeszłości! Klaudia El Dursi z „Top Model” kiedyś ZABAWIAŁA…

Klaudia

Klaudia El Dursi z porgramu „Top Model” to jedna z najbardziej znanych i charakterystycznych uczestniczek telewizyjnego show. Już w pierwszym odcinku otrzymała od Joanny Krupy złoty bilet!

Po prawie każdym zadaniu piękna kobieta dostaje pochwały od jurorów, a internauci wyszukują coraz to nowe fakty dotyczące jej życia. 

 

W życiu prywatnym modelka prowadzi swój biznes i sprzedaje w sieci ubrania. W ostatnim czasie okazało się, że Klaudia pozowała nago do „Playboya”.

Wiadomo jest również, że Klaudia El Dursi próbowała swoich sił w show biznesie już wcześniej. Uczestniczka top model występowała dawno temu w programie Kuby Wojewódzkiego i tam miała rolę wodzianki, a więc zabawiała i wypełniała swoją osobą telewizyjne show znanego dziennikarza.

Praca wodzianki polegała na przyniesieniu i podaniu gościom szklanek z wodą. Odbywało się to jednak w skąpym stroju.

„Ostatnio oglądałam stare odcinki Kuby Wojewódzkiego i patrzę, a tam wodzianka Klaudia” – brzmi komentarz jednej z Internautek.

 

Klaudia odpowiedziała tylko emotkami, ale nie zaprzeczyła, że to ona. Dziewczyna wystąpiła w czwartym sezonie show Kuby Wojewódzkiego w roli wodzianki. W jednym z odcinków gościem programu był m.in. Piotr Galiński.

 

ZOBACZ TEŻ:W Top Model naprawdę dali TAKIE zadanie! Uczestnicy musieli…

 

Klaudia El Dursi pojawiła się wówczas w zmysłowym stroju aniołka, a następnie postępowała według rad znanego choreografa. Gwiazda „Top Model” tańczyła przy rurze, a na koniec udało jej się nawet zrobić szpagat.

Dziewczyna pojawiła się tylko w jednym sezonie, ponieważ zaszła w ciążę i to rodzinie postanowiła ofiarować swój czas.

 

 

Źródło:wpgwiazdy

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze