Wytatuowała sobie gałki oczne! Konsekwencje zabiegu okazały się makabryczne!

oczne

Tragiczne konsekwencje mogło mieć zamiłowanie do tatuaży dla 24-letniej Amber Luke z Australii. Kontrowersyjna gwiazda Instagrama postanowiła wytatuować sobie gałki oczne i straciła wzrok na trzy tygodnie! Dziewczyna może mówić o wielkim szczęściu, że jej wzrok nie uległ trwałemu uszkodzeniu.

Celebrytka już od jakiegoś czasu zastanawiała się nad tatuażem oczu. Zabieg ten polega na wstrzyknięciu do nich specjalnego atramentu. Amber Luke przyznała przed wykonaniem tatuażu, że chciała w ten sposób poprawić swój wygląd! 24-latka jest dość kontrowersyjną osobistością w Australii i znana jest z licznych modyfikacji swojego ciała. Mieszkająca w Central Coast 24-latka poddała się wcześniej takim zabiegom jak rozszczepienie języka, czy rozciągnięcie płatków uszu. Teraz okazało się, że było to dla niej za mało. Kolejne marzenie, czyli wytatuowanie oczu skończyło się dla niej makabrycznie.

 

 

 

 

Amber Luke ostatecznie spełniła je i wytatuowała sobie gałki oczne. Niestety zabieg, który trwał blisko 40 minut zakończył się dramatycznie. Tatuażysta podczas wstrzykiwania atramentu popełnił koszmarny błąd przez co 24-latka przez trzy tygodnie nie widziała na oczy! Australijka przyznała, że czuła się wtedy tak jakby ktoś wtarł w nie szkło z potłuczonej butelki. Mimo tego, że otarła się o kalectwo, mogła na zawsze stracić wzrok, to nie żałuje swojej decyzji i uważa ją za przełomową w swoim życiu. 

https://www.instagram.com/p/B1pmfwKhe3c/?utm_source=ig_embed

 

ZOBACZ TAKŻE:Ta mama obnaża prawdę! POKAZAŁA JAK WYGLĄDA JEJ CIAŁO po urodzeniu trójki dzieci

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto youtube.com

 

 

 

Komentarze