Wzruszajacy gest nowych prowadzących BIG BROTHER’A… Okazali wsparcie AGNIESZCE WOŹNIAK-STARAK!

Wzruszajacy gest nowych prowadzących BIG BROTHER’A… Okazali wsparcie AGNIESZCE WOŹNIAK-STARAK

Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zostali prowadzącymi programu. W niezwykły sposób prezenterzy okazali wsparcie Agnieszce Woźniak-Starak. W trakcie premierowego odcinka programu Big Brother, po ostatniej przerwie, wystąpili przyozdobienia literami AWS na ubraniach.

Wczoraj ruszyła druga część Big Brothera. W ubiegłej edycji jedną z prowadzących była Agnieszka Woźniak-Starak, teraz zastąpiła ją Gabi Drzewiecka i wraz z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem witała przybywających do domu Wiekyiego Brata nowych uczestników. W piękny sposób okazali wsparcie swojej koleżance.

Premierowy odcinek Big Brothera wywoływał wiele emocji. Widzowie z niecierpliwoscią czekali na debiut Gabi Drzewieckiej jako oraz na nowych uczestników.

Podczas show nie zapomniano o tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce kilka tygodni wcześniej. Poprzednia prowadząca Agnieszka Woźniak-Starak straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Wczoraj jej przyjaciele z planu Małgorzata Ohme, Filip Chajzer oraz Gabi Drzewiecka wpadli na wzruszający pomysł, aby okazać jej wsparcie.

Po ostatniej przerwie pojawili się z literkami AWS na ubraniach. Ten mały, wzruszający, symboliczny gest chwycił widzów za serca. Małgosia przypięła literę A, Gabi – W, a Filip – S. 
 
Kilka godzin wcześniej Agnieszka opublikowała post na Instagramie. To pierwszy wpis od czasu tragicznych wydarzeń. Skierowała w nim kilka słów do prowadzących program.

„Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!
Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję.”

Komentarze