Z tymi ZNAKAMI ZODIAKU TRUDNO wytrzymać! Kłótnia leży im we krwi!

znaki

Niektóre osoby potrafią zaledwie w kilka sekund wyprowadzić nas z równowagi, a kłótnia leży im we krwi.

W tym przypadku znaczenie mają znaki zodiaku, które wpływają poniekąd na temperament i osobowość danego człowieka.

 

Osoby znajdujące się w ich towarzystwie zapewne nie raz doświadczyły huśtawki emocjonalnej ze strony tych znaków zodiaku.

 

Poznaj kłótliwe znaki zodiaku. Z pewnością należą do nich:

 

1.Baran.W jednej chwili osoby te mogą być całkowicie wyluzowane, a po chwili potrafią zmienić się w wulkan wściekłości, łez, a nawet śmiechu. Na szczęście ta burza emocji szybko przemija i znika równie niespodziewanie, jak się pojawiła. Najlepiej po prostu ją przeczekać.

 

2.Bliźnięta. O tych znakach zodiaku mówi się, że mają podwójną osobowość. Uwielbiają histeryzować, wyolbrzymiać sytuację i zupełnie nie przejmuje się konsekwencjami swoich czynów. Z drugiej strony potrafią też być opiekuńcze i zrelaksowane.

 

3.Rak. Ten znak zodiaku pozostaje pod silnym wpływem księżyca, a zgodnie z astrologią to właśnie to ciało niebieskie wywiera największy wpływ na nasze emocje. Nastrój Raka jest uzależniony od danej fazy księżyca, co oznacza, że znak ten ulega drastycznym zmianom nawet co parę dni.

 

4.Skorpion. Wahania nastrojów to stan wręcz preferowany przez osoby spod znaku Skorpiona. Potrafi być bardzo wybuchowy i w jednej chwili wywołać kłótnię. Skorpion nie potrafi tak łatwo odpuścić, ponieważ jest pamiętliwy. Na szczęście jest też pozytywna strona medalu – kiedy Skorpion jest wyjątkowo radosny, jego energia jest wręcz zaraźliwa. 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Edyta Górniak zachwycona swoim instruktorem! Najbardziej ceni go za…

 

 

 

Źródło:papilot/pixabay

 

Komentarze