Zabili studentkę w bestialski sposób. Sąd skazał 16 mężczyzn na karę śmierci!

16

Śmierć 19-letniej studentki z Bangladeszu zszokowała opinię publiczną na całym świecie. Młoda kobieta zginęła tylko dlatego, że oskarżyła dyrektora szkoły, do której chodziła o molestowanie. Mordercy, którym zlecił zabójstwo złapali i spalili dziewczynę na dachu budynku. Sąd skazał 16 oskarżonych na karę śmierci.

19-letnia Nusrat Jahan Rafi zginęła na początku kwietnia tego roku. Studentka straciła życie po tym jak oskarżyła o molestowanie seksualne dyrektora szkoły, w której się uczyła. Początkowo próbowano ją zastraszyć i zmusić do wycofania zarzutów, jednak nastolatka nie dała się złamać za co straciła życie. Bestialskie morderstwo wywołało w Bangladeszu fale protestów, a ludzie żądali surowej kary dla oprawców, którzy spalili dziewczynę na dachu szkoły. Sprawa została potraktowana przez sąd priorytetowo. Zazwyczaj podobne ciągną się w Bangladeszu latami i pół roku później 16 mężczyzn, których brało udział w zbrodni usłyszało wyrok. 

 

 

 

Sąd nie miał żadnej litości dla 16 katów, którzy z zimna krwią zwabili Nusrat na dach. Dziewczyna najpierw została dotkliwie pobita, a kiedy straciła przytomność mężczyźni oblali ją benzyną i podpalili. 19-latka w wyniku poważnych poparzeń, które sięgały aż 80% powierzchni ciała zmarła po czterech dniach pobytu w szpitalu. Nastolatka odzyskała w nim przytomność i nagrała oświadczenie, w którym wymieniła imiona i nazwiska swoich oprawców. Mężczyźni mają zostać straceni w przyszłym tygodniu.

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Kierowca BMW ZABIŁ na pasach w Warszawie! Jechał z prędkością aż…

 

 

 

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

Komentarze