ZAKAZUJĄ SEKSU zakochanym! Jest jeden sposób, by robić to LEGALNIE

zakaz seksu

Walka z epidemią koronawirusa trwa. Wprowadzane są nowe zasady społecznego dystansowania się. Rząd Wielkiej Brytanii ma pomysł, jak ograniczyć rozpowszechnianie się COVID-19.

Zdaniem władz Wielkiej Brytanii ograniczenie kontaktów seksualnych ma pomóc w walce z pandemią. Zatem wprowadza zasady nowe odnośnie do dystansowania się społeczeństwa. Co to oznacza? Pozazwiązkowy seks będzie zakazany. To nie fake news!

Seks będzie legalny jedynie wśród członków rodziny, a więc małżeństw, a także par, które współdzielą ze sobą mieszkanie. Możliwe będą stosunki seksualne ze współlokatorami. To wszystko. Każdy inny kontakt jest zakazany. Nie można zatem współżyć z chłopakiem lub dziewczyną, która mieszka pod innym adresem. Stali partnerzy nie mogą się odwiedzać. Jeśli to zrobią, złamią prawo i państwowe służby mogą ich ścigać.

Nie oznacza to jednak, że brytyjska policja będzie nachodziła mieszkania i sprawdzała sypialnie. Funkcjonariusze mogą to zrobić, gdy zachodzi podejrzenie poważnej aktywności kryminalnej. Możliwe, że będą kontrolować, kto wchodzi i wychodzi z lokum.

Co sądzicie o tym przepisie? Pomoże ograniczyć skalę zachorowań? A może dzięki niemu wiele par zdecyduje się zamieszkać razem?

Brytyjski rząd zakazuje też nielegalnych zgromadzeń w domach i mieszkaniach osób prywatnych. To oznacza, że nie można przyjmować gości we własnym lokum, nawet jedna osoba spoza ogniska domowego nie ma do niego wstępu.

Zobacz też: Pokazała, co CIĄŻA ZROBIŁA Z JEJ PUPĄ! Zrobisz oczy jak 5 zł

Źródło: bezprawnik.pl
Źródło zdjęcia: pixabay

Komentarze