Zaraz po urodzeniu ważyła 6 kilogramów! Lekarze nie wierzyli własnym oczom…

kobieta

Gdy córka Emmy i Daniela Millarów przyszła na świat, lekarze nie wierzyli własnym oczom. Zaraz po urodzeniu dziewczynka ważyła… aż 6 kilogramów!

Australijska para z utęsknieniem oczekiwała narodzin swojej małej córeczki. Gdy dziewczynka przyszła na świat, wszyscy byli w szoku. Wszystko za sprawą jej niecodziennej wagi. Mimo, iż dziecko było wcześniakiem, chwilkę po narodzinach jego waga wynosiła 6 kilogramów. Mała Remi jest cięższa o ponad 2 kg, od przeciętnego australijskiego noworodka.

Emma Millar trafiła w zeszły poniedziałek na oddział ginekologiczno-położniczy w szpitalu Wollongong na południu Sydney. Gdy odeszły jej wody, lekarze zdecydowali o rozpoczęciu porodu. Dziecko przyszło finalnie na świat za pomocą tzw. cesarskiego cięcia. Dziewczynka, której nadano imię Remi urodziła się w 38 tygodniu ciąży. 

Rodzice dziewczynki przypuszczali, że dziecko może urodzić się nieco większe od pozostałych maluchów. Wszystko przez cukrzycę ciążową, z którą borykała się Emma. Nikt nie sądził jednak, że mała Remi będzie ważyła aż 6 kilo! Podczas ostatniego USG wykonanego przez lekarzy jej waga wynosiła 4 kilogramy.

Mama Remi zdradziła, że niedługo po urodzeniu dziewczynki, wszyscy z zaciekawieniem jej się przyglądali i pytali o wagę dziecka.

Kiedy chodziłam z nią po szpitalu, w koło zawsze było sporo ludzi – położne, inni rodzice i odwiedzający. Wszyscy zwracali na nią uwagę i pytali, ile waży, bo jest dużo większa od innych noworodków – przyznaje Emma Millar.

Cała rodzina z czułością traktuję Remi. Stała się oczkiem w głowie rodziców i rodzeństwa.

Nasze dzieci uwielbiają swoją nową siostrzyczkę. Najważniejsze, że Remi jest zdrowa, prawie zawsze zadowolona i po prostu dobrze się rozwija – mówi Emma. 

Źródło: Popularne

Zobacz też: Chodakowska poleca na płaski brzuch! Ten koktajl to POGROMCA KILOGRAMÓW!

Komentarze