Zatrzymał się oddać hołd Powstańcom. Dostał MANDAT!

Bydgoszcz. Zatrzymał się w godzinę „W”. Dostał mandat.

Bydgoska Staż Miejska postanowiła ukarać Pana Adriana za „nieprawidłowe parkowanie”, gdy ten o godzinie 17.00 postanowił zatrzymać się by oddać hołd Powstańcom Warszawskim. Sprawę opisał na Facebooku.

”Pozdrawiam te dwie wspaniałe funkcjonariuszki SM które bezdyskusyjnie wlepiły mi mandat w wysokości 200zł. Zaparkowałem koło parku jadąc przejazdem z Łodzi, by na minutę stanąć i oddać cześć bohaterom pod pomnikiem PW. Stałem obok auta, może 3minuty.

Mandat był pod pretekstem niszczenia zieleni którą widać na załączonym zdjęciu 🙂 oraz „biegających dzieci”, oczywiście nikt tam nawet nie stał. Na mandacie istnieje wiadomość „ za parkowanie na trawniku i niszczenia skweru Inwalidow Wojennych”. Faktycznie straty są ogromne, świetnie że ktoś nad tym wszystkim czuwa.

Dobra robota drogie panie 😉” – pisze Pan Adrian.

W komentarzach pod jego postem zawżało. Jedni bronią funkcjonariuszki mówiąc, że każdy jest równy wobec prawa i nie ma znaczenia powód zatrzymania pojazdu, inni przyłączają się do zdania autora postu twierdząc, że takie zachowanie było nie na miejscu. A Wy, jak sądzicie?

Komentarze