Zdjęcie zwłok 21-latki pojawiło się w sieci! Jej brat ma tylko jedną prośbę do osoby, która to zrobiła!

brat

Ciało brytyjskiej turystki, Amelii Bambridge, która zaginęła w Kambodży zostało znalezione pod koniec października. Kilka dni później w sieci pojawiły się zdjęcia zwłok młodej kobiety. Zrozpaczony brat zmarłej ma tylko jedną prośbę do osoby, która to zrobiła.

21-letnia Amelia Bambridge wyleciała na wakacje do Kambodży na początku października. Dla młodej, pełnej życia kobiety miała to być podróż marzeń. Po tygodniu pobytu w Azji kontakt z Brytyjką nagle urwał się, a jej telefon był wyłączony. Zrozpaczona rodzina zaapelowała do wszystkich ktokolwiek ją widział, by pomogli ustalić miejsce jej pobytu. Niestety poszukiwania zakończyły się tragicznie. Policjanci pod koniec miesiąca znaleźli jej ciało. Brat Brytyjki wyleciał do Kambodży w celu zidentyfikowania zwłok.
To jednak nie koniec dramatu rodziny Amelii. Ktoś zrobił zdjęcie zwłok 21-latki i opublikował je w sieci! Mógł to zrobić jeden z członków ekipy poszukiwawczej lub któryś z lokalnych mieszkańców. Harry Bambridge, brat zmarłej ma tylko jedną prośbę do osoby, która to zrobiła. Mężczyzna zaapelował, że jeśli ten ktoś ma sumienie niech usunie zdjęcie i nie sprawia bólu jego rodzinie. Chłopak poprosił również internautów o pomoc. „Jeśli natraficie na zdjęcie Amelii zgłaszajcie administracji Instagrama wszelkie przypadki upublicznienia ciała mojej zmarłej siostry. To bardzo ważne zarówno dla mnie jak i całej mojej rodziny”.
źródła: thesun.co.uk, foto youtube.com

 

Komentarze