Zenek Martyniuk nocą z młodymi kobietami! Zdjęcia pojawiły się w sieci!

Martyniuk

Zenek Martyniuk od lat dzierży miano króla polskiego disco polo. Nie dziwi więc, że do gwiazdora lgną piękne fanki. Można było się o tym przekonać, podczas jego koncertu w podkrakowskim klubie Energy 2000. 

Piękne fanki po zakończonym koncercie nie odstępowały gwiazdora nawet na krok. Każda z nich chciała mieć z nim z zdjęcie. Trudno się temu dziwić, ponieważ gdzie nie pojawia się Zenek sale i parkiety pękają w szwach. Zdjęcia z podkrakowskiego klubu trafiły do sieci i widać na nich, że Martyniuk cieszy się ogromnym powodzeniem wśród żeńskiej części publiczności. To właśnie dzięki swojej skromności i temu, że nie unika kontaktu z fanami zyskał ich ogromną sympatię.

 

 

 

O tym, że przeboje Zenka Martyniuka nadal są na topie i znają je coraz młodsze rzesze fanów świadczy ich obecność podczas jego koncertów. Ostatnio król disco polo pojawił się w klubie Energy 2000 na imprezie z cyklu „Lady Night”. Fanki gwiazdora bardzo żywiołowo zareagowały na to kiedy wszedł na scenę i można było zauważyć jak bardzo ubóstwiają swojego idola. Martyniuk został gorąco przywitany i zaśpiewał swoje największe hity, tj „Przez twe oczy zielone”, czy „Przekorny los”. Po zakończonym koncercie muzyk pozostał do dyspozycji swoich fanek, z którymi ochoczo robił sobie zdjęcia. Gwiazdor rozdał przy okazji mnóstwo autografów i porozmawiał z niektórymi kobietami, które były wręcz wniebowzięte z tego powodu.

 

fot.screen

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Szukaj Martyniuk Fani odmawiają różaniec za ZENKA MARTYNIUKA. Król disco polo miał…

 

 

źródła: pikio.pl, foto youtube.com, screen

 

 

 

 

 

Komentarze