Zenek Martyniuk w SZPITALU! „Lekarze WALCZĄ…”

Zenek Martyniuk w szpitalu! Oto, co stało się z gwiazdorem disco polo!

Zenon Martyniuk, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Dzięki wielu lat pracy i wytrwałości dziś Zenek jest uznawany za króla muzyki disco polo. Lider zespołu Akcent ma rzesze fanów. Lubią go także jako człowieka osoby nieprzekładające za disco polo. 

Ponawiły się jednał wstrząsające informacje nt. Zenka Martyniuka. Autor takich hitów jak „Przez Twe oczy zielone”, „Przekorny los”, „Ostatni list” , czy „Życie to są chwile” trafił do szpitala. Według informatorów na ostry dyżur. Wiadomo, co stało się Zenkowi. Lider grupy akcent miał…

atak wyrostka robaczkowego. Do zdarzenia doszło aż 4 lata temu. Operacja usunięcia wyrostka się udała a Zenek przeszedł wówczas metamorfozę. Jak mówią źródła schudł aż 15 kilogramów. Zdaniem tabloidów przemiana Zenka nie była tylko efektem szpitalnej diety.

„Zenek bardzo się zmienił. Poza tym, że znika w oczach, to jeszcze ma lepszą fryzurę. Postawił na zmiany. Wybrał dobrze” – mówił w 2015 roku jeden ze znajomych Zenka. Martyniuk schudł, ma nową fryzurę, a także zmienił garderobę. Ponadto zaczął inaczej patrzeć na świat.

Zenek Martyniuk wyznał, że jego przemiana, to przede wszystkim efekt w miarę zdrowego odżywiania. Gwiazdor przyznał, że nie podjada już po kolacji. Jak wiadomo zmiana diety jest powodem poważnej choroby Zenka. Gwiazda w 2015 roku przeszła skomplikowany zabieg. Zenek trafił na stół z wyrostkiem robaczkowym, ten rozlał się i doszło do perforacji żołądka. 

„Pamiętam ten dzień. Zenek nagle trafił do szpitala. Myśmy nie wiedzieli, co się dzieje. Pamiętam, że byłem przerażony, ale widziałem , że lekarze walczą. Wszystko na szczęście dobrze się skończyło” – mówi znajomy Zenka.

Jak wiadomo ta sytuacja wymusiła zmianę diety Martyniuka. Ponadto król disco polo zaczął uprawiać sport i zdrowo się odżywiać. Za tymi zmianami poszły kolejne – m.in. nowa fryzura i garderoba. Teraz Zenek prezentuje się znacznie lepiej niż przed przemianą!

 

Komentarze