Zielona Góra: Makabryczny wypadek na cmentarzu! Mężczyzna upadł na (…)!

cmentarzu

Prawdziwy horror w dniu Wszystkich Świętych przeżyli ludzie odwiedzający nekropolię w Zielonej Górze. Starszy mężczyzna, który przebywał na cmentarzu w pewnym momencie stracił równowagę i upadł. Mimo szybkiej pomocy medycznej starszy człowiek zmarł.

Dramatyczna sytuacja wydarzyła się 1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych chwilę po godzinie 8. W momencie zdarzenia na cmentarzu przebywało mnóstwo osób, w tym małe dzieci. Starszy mężczyzna, który szedł jedną z alejek nekropolii nagle potknął się i upadł na kostkę chodnikową. Wokół mężczyzny znalazło się mnóstwo osób, które próbowały mu pomóc. Na miejsce wezwano również karetkę pogotowia i lekarza. Niestety mimo podjętego wysiłku i kilkunastominutowej akcji reanimacyjnej życia człowieka nie udało się uratować. Póki co nieznane są przyczyny jego śmierci Wyjaśni ją sekcja zwłok, która zostanie przeprowadzona w przyszłym tygodniu.

 

 

 

 

 

 

Według relacji świadków cała sytuacja wyglądała dramatycznie. Mężczyzna szedł aleją kiedy w pewnym momencie zasłabł, stracił równowagę i osunął się na chodnik. Przechodzący nieopodal ludzie natychmiast wezwali pogotowie, które przyjechało po kilku minutach. Niestety mimo wysiłków lekarza reanimacja nie przyniosła żadnego efektu. Aby zabezpieczyć ciało przed widokiem ciekawskich policjanci zostali zmuszeni do rozłożenia parawanu na miejscu tragedii. W Dniu Wszystkich Świętych na nekropolii było mnóstwo osób, dlatego w trosce o najmłodszych postanowiono oszczędzić wszystkim przykrego widoku.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Przerażające odkrycie na cmentarzu! Dziecko zostało (…)!

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

Komentarze