Przerażające odkrycie na cmentarzu! Dziecko zostało (…)!

cmentarzu

Przerażającego odkrycia na cmentarzu w miejscowości Uttar Pradesh  w Indiach dokonał mężczyzna, który kopał grób dla swojej zmarłej córki. Żałobnik usłyszał dziecięcy płacz wydobywający się z jednego z grobów. Kiedy go rozbił był zszokowany tym co zobaczył. W środku znajdowało się niemowlę, które ktoś pogrzebał żywcem!

Hindus jest zszokowany odkryciem jakiego dokonał na lokalnym cmentarzu. Mężczyzna mówił w mediach, że właśnie kopał grób dla swojej przedwcześnie urodzonej córeczki, kiedy usłyszał płacz wydobywający się z wnętrza ziemi. Przerażony człowiek postanowił zlokalizować miejsce, z którego wyraźnie słyszał zawodzenie. Hindus znalazł maleńką dziewczynkę w dużym rodzinnym grobowcu. Maleństwo było pochowane aż trzy metry pod ziemią. Zrozpaczony śmiercią swojego dziecka żałobnik był poruszony swoim odkryciem.
Mężczyzna wyciągnął dziecko z grobu, a później podał jej mleko, które miał ze sobą. Kiedy ochłonął postanowił zadzwonić na policję i pogotowie. Śledczy nadal nie ustalili personaliów dziecka, ani nie znaleźli jej rodziców. Niemowlę przebywa w prywatnym szpitalu, którego personel nazwał ją Sita. Policjanci mówią, że zrobią wszystko, aby ustalić kim są rodzice dziewczynki i wyciągnąć wobec nich surowe konsekwencje za to, że pochowali Sitę żywcem. Lekarze nie są w stanie określić ile czasu dziecko spędziło w grobie, jednak mają nadzieję, że dziewczynka przeżyje i wróci do formy. Śledczy są przekonani, że była to kolejna próba zabicia dziecka płci żeńskiej.
źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

 

 

 

Komentarze