Zmarły „rozśmieszył” rodzinę na własnym pogrzebie! Wszystko przez to nagranie!

pogrzebie

O tym, że do pogrzebu wcale nie trzeba podchodzić na poważnie przekonuje nagranie z Irlandii. Uroczystość żałobna weterana wojennego z Cork miała niecodzienny przebieg. Starszy pan tuż przed swoją śmiercią poprosił rodzinę, by na cmentarzu odtworzyła nagranie, która dla nich przygotował. Nikt jednak nie spodziewał się, że zamiast wylewać łez rozpaczy wszyscy będą płakać ze śmiechu na jego pogrzebie.

Shay Bradley kilka tygodni przed swoją śmiercią, na którą był przygotowany miał tylko jedno życzenie. Poprosił najbliższych, by kiedy jego trumna zostanie spuszczona do grobu odtworzyć specjalnie nagranie, jakie dla nich przygotował. Wola mężczyzny została spełniona na jego pogrzebie. Irlandczyk w humorystyczny sposób podszedł do tematu śmierci, co można zauważyć słuchając jego nagrania, na którym krzyczał. „Halo! Halo! Czy ktoś mnie słyszy? Wypuście mnie stąd! Tu jest cholernie ciemno”. Dla wzmocnienia efektu Shay uderzał pięścią w drewniany blat stołu.

 

 

 

Zgromadzeni na cmentarzu ludzie nie mogli powstrzymać śmiechu. Choć początkowo nic nie zwiastowało, że nagranie będzie tak śmieszne, ponieważ rozpoczęło się od ponurej, żałobnej melodii. Chwilę później żałobnicy usłyszeli głos zmarłego Shay’a, który prosił, by wypuścić go z trumny. Irlandzki weteran II wojny światowej dzięki swojemu niecodziennemu pomysłowi pokazał, że był przygotowany do śmierci i w ogóle się jej nie bał. Przy okazji pozwolił rodzinie na wesoło oswoić się ze swoim odejściem.

Was asked a question the other day, it was what's the difference between military humour and Civilian Humour it's simple it's black. This video should say it all.This is the funeral of Shay Bradley on the 12 of October 2019 and it says it all……

Gepostet von Irish Defence Forces Veterans News am Sonntag, 13. Oktober 2019

 

ZOBACZ TAKŻE:Naukowcy nie mają wątpliwości! Ten czynnik u ludzi znacząco zwiększa ryzyko śmierci!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, facebook.com foto facebook.com

 

 

Komentarze