Znajomy RYDZYKA ujawnił prawdę! Chodzi o STOSUNEK!

rydzyk

Ksiądz profesor Dariusz Oko znany jest z ostrych wypowiedzi na temat osób homoseksualnych i ideologii gender. Duchowny często pojawia się na antenie należącego do ojca Tadeusza Rydzyka Radia Maryja, gdzie głosi swoje poglądy. Podobnie było ostatnio. Podczas jednej z audycji ksiądz Oko mówił o seksedukacji i osobach, które zajmują się tym zagadnieniem. Wyraźnie poirytowany nazwał ich „handlarzami prymitywnego seksu”.

Z ust kapłana, prywatnie przyjaciela ojca Tadeusza Rydzyka padło wiele ostrych słów pod adresem seksedukatorów. Duchowny mówił min., że „nachalna seksualizacja to poważne przestępstwo”. Natomiast osoby zajmujące się edukacją seksualną wśród dzieci i młodzieży zostały określone mianem „seksdeprawatorów”. Ksiądz Oko uzasadnił to w następujący sposób.

 

 

 

„Dopuszczanie seksdeprawatorów do szkoły to jest podobnie, jakby wpuszczać do szkoły handlarzy narkotyków czy handlarzy wódki. Gdyby przyszedł jakiś człowiek, diler narkotyków, do szkoły i zaczął namawiać dzieci do przyjmowania narkotyków (albo handlarz wódki do picia alkoholu) to zostałby aresztowany, wyprowadzony w kajdankach ze szkoły.”

  

 

 

Na podkreślenie swojej opinii porównał ich do handlarzy prymitywnego, wulgarnego seksu.

 

 

 

„Czymś podobnym jest wpuszczanie seksdeprawatorów, którzy są, jak gdyby handlarzami prymitywnego, wulgarnego seksu, który sami zwykle uprawiają i który chcą narzucić innym. Zresztą jakim prawem, na jakiej podstawie oni wchodzą? Z reguły nie mają żadnego przygotowania pedagogicznego, tylko przychodzą ze swoim towarem, z wulgarnym ujęciem seksu, które chcą niejako wepchnąć dzieciom do tego nieprzygotowanym.”

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Szokujące słowa o Tadeuszu Rydzyku. „Z nim jest jak z alkoholikiem”

 

 

źródła: se.pl, foto twitter.com

 

Komentarze