Żona Trybsona NIE wytrzymała! UJAWNIŁA całą prawdę o swoim…

Eliza Trybała, gwiazda Warsaw Shore: „Jestem porównywana do Jennifer Lopez”. Wiemy z jakich zabiegów korzysta!

Eliza i Paweł „Trybson” Trybała to para, o której swego czasu było bardzo głośno. Oboje zyskali popularność dzięki kontrowersyjnemu reality show „Warsaw Shore”. Fani programu śledzili konflikty, flirty młodych i nabuzowanych hormonami celebrytów. Był ślub, potem pojawiły się dzieci. Trybsonowie, którzy dotąd nie uchodzili za spokojnych, aktualnie prowadzą spokojne rodzinne życie. Jednak nie zapomnieli o medialnym życiu. Ostatnio pojawili się na premierze filmu „Ślicznotka”.

Film już niebawem w kinach. Na polskiej premierze zebrało się pokaźne grono gwiazd między innymi youtuberki i influencerki. Wśród nich była Eliza Trybała wraz z mężem Trybsonem. Gdy została spytana o opinię na temat Jennifer Lopez, odpowiedziała rozbrajająco…Eliza bardzo szczerze wyznała jednemu z reporterów, obecnych na premierze, że ludzie wskazują na jej podobieństwo do Jennifer Lopez.

Wybranka Trybsona i Jennifer Lopez jak dwie krople wody?

Eliza Trybała została zaczepiona przez reportera serwisu „Flesz.news”. Zapytana o to, co sądzi o Jennifer Lopez i jej wyglądzie, Eliza nie wahając się ani chwili odpowiedziała nadzwyczaj szczerze:

„Uwielbiam Jennifer Lopez. Cieszę się, bo w ostatnim czasie zostaję do niej porównywana – przez kolor włosów. Jest śliczna, jest zgrabna, ma pasję, wszystko co trzeba.”

Eliza zdradziła dziennikarzowi, jakie zabiegi upiększające stosowała. Uwierzylibyście, że gwiazda „Warsaw Shore” poprawiła tylko usta? Przyznała, że to tylko na chwilę, bo efekt był kiepski, co sama podkreśliła:

„Pogorszyły mój wygląd, zamiast mi pomóc. Rozpuściłam kwas i jest teraz w porządku.”

https://youtu.be/P_gB1krKTPA

Komentarze