Zupełnie NOWE informacje ws. śmierci Staraka! Tego NIKT się nie spodziewał!

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Prokuratura wydała komunikat. Jest ogromne zaskoczenie.

Pojawiły się zupełnie nowe informacje w sprawie śmierci 39-letniego miliardera Piotra Woźniaka Staraka. Takiego obrotu sprawy nie spodziewał się nikt. Zwłaszcza, że dziś kończą się uroczystości pogrzebowe a od śmierci miną w niedzielę dwa tygodnie.

Piotr Woźniak Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Płynąc motorówką w towarzystwie 27-letniej kobiety wypadł z motorówki. Łódka przewróciła się w trakcie wykonywania manewru. Wczoraj w Konstancinie-Jeziorna odbyła się msza w intencji zmarłego. Teraz prokuratura wydała oficjalne oświadczenie, którego nie spodziewał się nikt. Jak czytamy w oświadczeniu Piotr Woźniak Starak…

Z uwagi na „znaczny oddźwięk społeczny” sprawę od prokuratury rejonowej przejęła prokuratura okręgowa.

„29 sierpnia 2019 r. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie przejęła z Prokuratury Rejonowej w Giżycku śledztwo w sprawie wypadku w ruchu wodnym ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w dniu 18 sierpnia 2019 r.” – informuje rzecznik prasowy PO Krzysztof Stodolny.

 „Przejęcie postępowania związane jest ze znacznym oddźwiękiem społecznym, w związku z przedmiotowym śledztwem”. – tłumaczy rzecznik. Niestety nadal nie ma nowych wiadomości na temat sekcji zwłok.

Wczoraj rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe. Na mszy świętej w Konstancinie-Jeziornej pojawili się przyjaciele oraz rodzina zmarłego. Na miejscu zjawili się m.in. Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Dominika Kulczyk, Grażyna Kulczyk, a także szef TVN Edward Miszczak oraz inni przedstawiciele mediów i biznesu.

Komentarze