13-miesięczne dziecko trafiło do szpitala! Zostało zgwałcone przez wujka?

13-miesięczne dziecko trafiło do szpitala w Łomży z poważnymi obrażeniami głowy, kończyn i okolic intymnych. Szczególną uwagę lekarzy przykuły ostatnie z wymienionych obrażeń. Zaczęli oni podejrzewać, że dziecko mogło paść ofiarą gwałciciela! Sprawę badają funkcjonariusze policji z Łomży oraz Białegostoku.

Wszystko wydarzyło się w nocy z soboty na niedzielę. Rodzice 13-miesięcznego maluszka przywieźli go do szpitala. Gdy dziecko zostało przebadane przez lekarzy, okazało się, że dziecko ma obrażenia w okolicach intymnych. Stan 13-miesięcznego dziecka był tak poważny, że specjaliści zadecydowali o przetransportowaniu go do Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Bazujemy na tym, co zostało nam przekazane ze szpitala przez lekarzy, natomiast mamy informacje, że dziecko ma obrażenia głowy, obrażenia twarzoczaszki, obrażenia kończyn górnych i dolnych, ale również obrażenia okolic intymnych tłumaczy Daniel Kołnierowicz, komendant podlaskiej policji.

Sprawą zainteresowały się służby mundurowe. Policjanci z Łomży i Białegostoku natychmiast rozpoczęła śledztwo, aby jak najszybciej dowiedzieć się, czy dziecko naprawdę padło ofiarą przemocy seksualnej. Według wstępnych ustaleń, dziecko feralnej nocy miało być pod opieką „innej osoby”. Zatrzymano członka rodziny, który jest wujkiem dziecka. Wiadomo, że w chwili aresztowania mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Policjanci zamierzają go przesłuchać, gdy tylko wytrzeźwieje.

Zobacz też: Pedofil wykorzystał 3-letnią dziewczynkę! Relacja matki dziecka jest wstrząsająca

Jakiś czas temu pisaliśmy o 3-letniej dziewczynce ze Starego Dworu. Dziecko również padło ofiarą pedofila. Mężczyzna nakłonił 3-latkę by poszła za nim, a gdy dziecko się zgodziło, zostało przez niego zgwałcone. Przerażające krzyki usłyszał braciszek dziewczynki. Gwałciciel został zatrzymany przez policję. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie: Pixabay

 

 

Komentarze