20-letnia studentka wyrzucona z samolotu! Chwilę wcześniej (…)!

studentka

20-letnia studentka z Walii, które przyleciała do Argentyny na staż już pierwszego dnia pobytu napotkała ogromne problemy. Młoda kobieta chciała dostać się z lotniska w Buenos Aires do miejscowości Esquel w Patagonii, gdzie miała uczyć dzieci w szkole. Niestety chwilę przed startem samolotu została wyrzucona z pokładu.

Meleri Williams przybyła do Argentyny, by uczyć miejscową młodzież języka angielskiego. Miała robić to w maleńkiej szkole położonej w miejscowości Esquel w Patagonii. Kiedy studentka z Walii znalazła się na pokładzie samolotu linii Aerolineas Argentinas, którym miała dostać się tam z Buenos Aires usłyszała, że ma natychmiast opuścić maszynę. Wszystko przez to, że chwilę wcześniej przyznała się, że jest uczulona na orzechy i jeżeli ktoś będzie je jadł na pokładzie maszyny może dostać wstrząsu anafilaktycznego. Później okazało się, że jedyną przekąską w samolocie były właśnie orzechy!

 

 

Po krótkiej naradzie personel pokładowy podjął decyzję o wyproszeniu Walijki z pokładu, ponieważ jej alergia może stanowić dyskomfort dla innych pasażerów. 20-latka grzecznie opuściła samolot i powędrowała na lotnisko, gdzie próbowała zarezerwować kolejny lot. W informacji ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu dowiedziała, że podczas każdego rejsu podawane są orzechy! Ostatecznie Meleri dotarła do Esquel autokarem, a podróż zajęła jej 26 godzin. Linie lotnicze nie zwróciły jej nawet pieniędzy za bilet.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Stewardessa omal nie dostała zawału kiedy pasażer szepnął jej to do ucha! Chwilę później zrobił to na środku samolotu!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabay.com

 

 

 

 

 

Komentarze