Stewardessa omal nie dostała zawału kiedy pasażer szepnął jej to do ucha! Chwilę później zrobił to na środku samolotu!

stewardessa

Do niesamowitej sytuacji doszło na pokładzie maszyny linii Ryanair, która wystartowała z włoskiego miasta Bergamo. Kilkanaście minut po starcie jeden z pasażerów sprawił, że stewardessa omal nie zemdlała z wrażenia.

Cała akcja była na tyle nietypowa, że mężczyzna zrobił to przy pełnym samolocie. Zaskoczona stewardessa zupełnie nie spodziewała się, że w maszynie znajduje się jej chłopak, który poprosi ją o rękę! Kiedy boeing wzniósł się w przestworza chłopak stewardessy wstał ze swojego miejsca. Poprosił innych pasażerów, by wysłuchali jego przemowy, ponieważ ma im do przekazania coś ważnego. Później zwrócił się do swojej dziewczyny, która pracuje jako stewardessa. Chłopak wyznał jej miłość, a później poprosił by została jego żoną.

Mężczyzna klęknął przed wybranką swojego serca, a kiedy ta zgodziła się wyjść za niego założył jej na rękę pierścionek zaręczynowy. Reakcja stewardessy wywołała burzę braw na pokładzie maszyny, a pasażerowie, którzy lecieli tego dnia na długo zapamiętają tę podróż, a także zachowanie mężczyzny, dla którego byli pełni podziwu. Mało kto miał by na tyle odwagi, by przy pełnym samolocie oświadczyć się swojej kobiecie, a on zrobił to bez wahania.
źródła: o2.pl, foto pixabay.com

Komentarze