47-letni pedofil z Pomorza namawiał dzieci do masturbacji i zoofilii! Namierzyli go łowcy pedofilów!

Mężczyzna o imieniu Antoni z miejscowości Luzino na Pomorzu korespondował z co najmniej dziewięcioma „wabikami”czyli z osobami podstawionymi przez polskich łowców pedofilów. 47-latek myślał, że po drugiej stronie monitora siedzą dzieci.

Pedofilskie zachowania

Mężczyzna w sieci funkcjonował pod pseudonimem Kuba. Korespondował z dziewczynkami w wieku 11-12 lat. 47-latka namierzyli polscy łowcy pedofilów czyli organizacja Elusive Child Protection Unit Poland. Mieszkaniec Luzina na Pomorzu, myśląc, że pisze z dziećmi, faktycznie korespondował z przedstawicielami organizacji, która wyłapuje pedofilów w internecie. 47-latek wysyłał zdjęcia swojego penisa, namawiał do masturbacji, a nawet do zoofilii.

Ujęcie pedofila

Łowcy pedofilów spotkali się w miejscowości Luzino z mężczyzną, który w internecie molestował dzieci. Zatrzymany mężczyzna nie widział niczego złego w swoim zachowaniu. Takie skandaliczne treści, które pisał, uważał za coś całkowicie normalnego. Łowcy pedofilów przedstawili mężczyźnie fragmenty rozmów, które toczył z dziewczynkami. Brzmiały w ten sposób:

Jedni robią to ze zwierzątkami, z pieskami bardziej. Pieski liżą im myszki. Pobaw się swoją myszką. Lizałbym od stóp do głów. Rozebralibyśmy się do naga. Ludzie patrzą się na siebie nago, żeby się ze sobą kochać”

Mężczyzna twierdził, że nie popełnił żadnego przestępstwa i nie chciał spotkać się z dziećmi. Tłumaczył, że według niego pedofilem jest osoba, która jedynie nalega na spotkanie z małoletnimi. Wysyłanie treści pedofilskich nie jest niczym zabronionym. Po interwencji Elusive Child Protection Unit Poland, 47-latek został zatrzymany przez policję.

Tropią przestępców

Polscy łowcy pedofilów przeszukują sieć w poszukiwaniu osób, które w internecie molestują dzieci. Prowadzą z nimi erotyczne rozmowy i wysyłają zdjęcia pornograficzne. Większość z nich dąży do spotkania ze swoimi wirtualnymi ofiarami. Przedstawiciele Elusive Child Protection Unit Poland przemierzają Polskę i pomagają policjantom w ujęciu zwyrodnialców. Nagrania z rozmów przed zatrzymaniem pedofilów umieszczają w internecie. Ku przestrodze dzieci i rodziców.

źródło: Elusive Child Protection Poland

zdjęcie: Elusive Child Protection Poland

Komentarze