67-latka urodziła dziecko! Nie uwierzycie JAK zaszła w ciąże!

67

67-letnia kobieta z Chin urodziła zdrową córeczkę. Wiadomość jest o tyle szokująca, że starsza pani prawdopodobnie zaszła w ciążę metodą naturalną. Jeżeli tę rewelację potwierdzą lekarze będzie ona najstarszą kobietą na świecie, która poczęła dziecko w naturalny sposób!

Poród 67-latki z chińskiej prowincji Zaozhuang może okazać się prawdziwym fenomenem. Ku zdumieniu lekarzy starsza kobieta urodziła niedawno zdrową córeczkę, choć żaden z nich nie dawał jej na to żadnych szans. Chinka trafiła do szpitala w zaawansowanej ciąży i przekonywała medyków, że dziecko poczęło się metodą naturalną! Początkowo nikt nie chciał w to uwierzyć, jednak kiedy w placówce pojawił się jej mąż również przekonywał, że córeczka, która przyszła na świat została poczęta w naturalny sposób!

 

 

 

 

Szczęśliwi rodzice zgodnie przyznają, że dziewczynka jest dla nich darem od niebios. Jeżeli słowa starszego małżeństwa zostaną potwierdzone przez lekarzy to 67 z Chin zostanie prawdziwą rekordzistką, ponieważ nigdy nie było podobnego przypadku w historii! Medycy póki co podchodzą do tematu bardzo spokojnie i proszą wszystkich o cierpliwość, ponieważ przeprowadzają badania, które mają potwierdzić czy kobieta mówiła prawdę, czy kłamała. Do tej pory miano najstarszej mamy na świecie, która poczęła dziecko naturalnie dzierży 59-latka z Wielkiej Brytanii. Kobieta urodziła  w 1997 roku. Chińczycy gorąco wierzą, że rekord zostanie pobity!

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Jako jedyna kobieta na świecie urodziła taką ilość dzieci! Wszystkie jej ciąże były…

 

 

źródła: pikio.pl, foto pixabay.com

 

 

 

 

Komentarze