Program „Nasz nowy dom” zmiażdżony przez widzów! Fala krytyki spadła na stację i NOWĄ prowadzącą

Nowa czołówka programu „Nasz nowy dom” emitowanego na antenie Polsatu z Elżbietą Romanowską jako prowadzącą spotkała się z ostrą krytyką internautów. Zwiastun nowego sezonu, który pojawi się wkrótce, wzbudził liczne negatywne komentarze ze strony widzów.

Dotychczasowy program „Nasz nowy dom” cieszył się dużą popularnością, zwłaszcza dzięki prowadzeniu Katarzyny Dowbor. Jednak w nowej odsłonie Elżbieta Romanowska przejęła rolę prowadzącej, a towarzyszący jej zwiastun wywołał mieszane uczucia.

W czołówce prezentowana jest Elżbieta Romanowska, która swoją obecnością i urokiem przekształca ponure wnętrza w kolorowe i przytulne pomieszczenia. Muzyka towarzysząca kadrowi jest wesoła, ale wielu internautów uznało ją za infantylną i nieodpowiednią dla programu tego typu.

Wielu widzów wyraziło nostalgię za poprzednią wersją czołówki, która ich zdaniem była lepsza. Niektórzy sugerowali nawet, że stare dźwięki powinny pozostać, a zmiana prowadzącej nie musiała oznaczać całkowitej zmiany koncepcji czołówki.

 

Oto niektóre z komentarzy internautów:

Stara czołówka była lepsza, jak jeszcze prowadziła Dowbor

Raczej bym pomieszał starą muzykę z nową czołówką. Ta nowa muzyka w czołówce jest jakaś średniawa

Co to ma być?

Zmiana prowadzącej i od razu takie badziewie ludziom pokazali. Zresztą to i tak wszystko jedno, nie będę już tego oglądał, tylko powtórki z Kasią Dowbor

Domowe przedszkole… tak mi się skojarzyło

To jest tak ohydne, mogli po prostu zamienić w czołówce prowadzącą

Straszny kicz

Internauci wyraźnie wyrazili swoje zdanie na temat nowej czołówki programu „Nasz nowy dom”, co pokazuje, że zmiany w programach telewizyjnych nie zawsze spotykają się z aprobatą widzów. Warto zaznaczyć, że gusta i preferencje widzów mogą znacząco wpłynąć na popularność programów telewizyjnych, dlatego producenci często starają się dostosować swoje produkcje do oczekiwań swojej widowni.

Zobacz także: Siedziba MEiN: protest nauczycieli i naukowców! Czarnek ostro reaguje!

Komentarze